На Житомирщині з'явиться ще один історично-туристичний об`єкт (ФОТО) | Times ZT

На Житомирщині з’явиться ще один історично-туристичний об`єкт (ФОТО)

Зовсім скоро в Україні відбудеться прем’єра історичного серіалу “Слов’яни”, який впродовж декількох місяців знімали на Житомирщині. Саме декорації, які були облаштовані в Денишах, і стануть новим туристичном об’єктом нашої мальовничої області.

За словами Йозефа Колеяка, який є головним сценаристом стрічки, відомо, що у серіалі українці матимуть змогу на власні очі побачити дохристиянське життя наших предків – давніх слов’ян.

“Почнемо з перетворення юних хлопців на чоловіків, ініціації, а завершимо літнім сонцестоянням та великим святкуванням життя…”, – поділився сценарист.

Окрім цього глядачі зможуть дізнатися більше про ритуал поховання, народження та навіть спілкування наших пращурів з “іншими” світами.

У серіалі знімались відомі українські та словацькі актори. Також не залишилися осторонь і мешканці Житомира та області, яких запрошували на зйомки стрічки в якості масовки.

Бойові сцени серіалу розроблялися та відпрацьовувалися фахівцями найвищого рівня: вони працювали над постановками таких видатних фільмів, як “Гра престолів” та інших.

“Знімаючи історію про давніх слов’ян, які ще не розділилися на нації, ми раптом знаходимо єдність у сучасності. Це дуже цікавий життєвий досвід та унікальне переживання.”, ‒ розповів український режисер проекту Сергій Санін.

За словами Тетяни Парфентієвої відомо, що знімальний процес вже завершився, але збудовані локації та декорації, що були облаштовані в Денишах, залишилися і відтепер стануть новою цікавинкою для туристів та мешканців Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині з’явиться ще один історично-туристичний об`єкт (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*