pol_E1
Кальчук
PRONOZA

На Житомирщині за останню добу від COVID-19 одужало 42 пацієнти

cropped Screenshot 11 1 e1589529895633 - На Житомирщині за останню добу від COVID-19 одужало 42 пацієнти

За останню добу на Житомирщині було проведено 186 лабораторних досліджень – з них у 5 виявлено позитивний результат на COVID-19.

Про це сьогодні, 15 травня, повідомила заступник голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапчук під час прес-брифінгу.

“70 людей знаходиться на стаціонарному лікуванні, 375 – на амбулаторному лікуванні вдома. Також хочу всім повідомити про гарну новину – 123 людини одужали від коронавірусу, із них 42 за останню добу. Всього захворівших на коронавірусну інфекцію в області 538”, – зазначила Наталія Остапченко.

Проте незважаючи на позитивну статистику, начальник управління охорони здоров’я  ОДА Микола Суслик повідомив, що частішими стали випадки, коли пацієнти поступають в стаціонар у важкому стані. 

“Сьогодні це 5 пацієнтів – 2 на кисневій підтримці, а 3 на штучній інвазивній та неінвазивній вентиляціях легень. За останню добу серед медичних працівників та дітей підтвердженого інфікування немає”, – повідомив Микола Суслик. 

Він також зазначив, що пацієнти з важким станом здоров’я зараз знаходяться в Житомирській міській лікарні №1, Новоград-волинській лікарні, місті Коростишеві, а в Житомирській центральній районній лікарні та місті Бердичеві по одному пацієнту з важким станом. Нагадуємо, що в Україні зафіксовано 17330 випадків COVID-19.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині за останню добу від COVID-19 одужало 42 пацієнти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*