На Житомирщині за вихідні COVID-19 заразилось ще 34 людини, в тому числі 3 дітей та 3 медпрацівників

cropped Screenshot 33 e1590394886806 - На Житомирщині за вихідні COVID-19 заразилось ще 34 людини, в тому числі 3 дітей та 3 медпрацівників

За останні три доби від 22 травня на Житомирщині проведено 818 ПЛР тестів, з них нових випадків інфікування COVID-19 – 34.

Про це сьогодні, 25 травня, повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. 

Нагадуємо, що на Житомирщині загальні кількість хворих на коронавірус налічує 641. Одужало 284 пацієнти, зафіксовано 14 летальних випадків

“На сьогоднішній день на лікуванні в стаціонарах заходиться 40 пацієнтів – тенденція йде до зменшення, але залишаються пацієнти, які потребують лікування у відділеннях інтенсивної терапії. Зараз таких шестеро. Серед них четверо отримують кисневу підтримку. Один пацієнт в крайньо важкому стані на штучній вентиляції легень”, – повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Він також зазначив, що за період з 22 травня на Житомирщині на COVID-19 захворіло ще 3 медичних працівників – знаходяться на амбулаторному лікуванні, загальний стан здоров’я задовільний.   

“Троє діток теж знаходяться на стаціонарному лікуванні – загальний стан здоров’я задовільний”, – додав начальник управління.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині за вихідні COVID-19 заразилось ще 34 людини, в тому числі 3 дітей та 3 медпрацівників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*