IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

На Житомирщині зафіксували ще два випадки обмороження та переохолодження

60c72fe1f85cc4df08e44abd2fea3f3d preview w440 h290 - На Житомирщині зафіксували ще два випадки обмороження та переохолодження

Упродовж доби 3 грудня в Житомирській області до медичних закладів госпіталізували ще двох чоловіків із діагнозами “обмороження” та “переохолодження”. 

Вказану інформацію повідомив головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадімінстрації Микола Мінчук, – пише ЖитомирІнфо.

“У четвер, 3 грудня, до медичних закладів області з обмороженням та переохолодженням тіла було доставлено двох чоловіків. Так, у травматологічне відділення Овруцької центральної райлікарні з діагнозом “відмороження 2-3 степені двох пальців лівої стопи” госпіталізували жителя села Мишковичі Овруцького району, 1965 року народження. Інший випадаок трапився з 61-річним жителем села Рудня-Іванівська Ємільчинського району: чоловік опинився цього ж дня у хірургії центральної райлікарні. Там йому діагностували ” загальне переохолодження тіла”. Фахівці управління закликають жителів області бути обережними і дбати про своє здоров`я”, – йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, що у Житомирському районі зафіксували ще один випадок смерті через переохолодження.Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині зафіксували ще два випадки обмороження та переохолодження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*