На Житомирщині закриють єдиний КПП з Білоруссю

008d0313888ddc4d9da9bf909ff6ade6 preview w440 h290 - На Житомирщині закриють єдиний КПП з Білоруссю

7 квітня в Житомирській області закриють пішохідний пункт пропуску “Виступовичі”, адже в силу вступають жорсткіші карантинні обмеження.

Інформацію повідомили прес-службі Житомирського прикордонного загону Держприкордонслужби України.

Так, у рамках розпорядження Уряду щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції на території держави, на кордоні з Білоруссю в ніч на 7 квітня заборонять:

  • пропускати транспортні засоби через міждержавний пункт пропуску “Вільча”, який розташовано в Поліському районі Київської області;
  • тимчасово припинять пішохідне сполучення для всіх категорій громадян в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Виступовичі”, який розташований в Овруцькому районі Житомирської області.

У Держприкордонслужбі також відзначили, з 16 березня на Житомирщині діятиме лише пункт пропуску для автомобільного сполучення “Виступовичі”. Пункт пропуску є одним з 19, де громадяни мають змогу перетнути державний кордон України на власних транспортних засобах.

Відтак, у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, які наразі встановлені в Україні до 24 квітня, жоден пункт пропуску на державному кордоні, де раніше здійснювалося пішохідне сполучення, не діє.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали іноземця, котрий намагався потрапити до Зони відчудження


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині закриють єдиний КПП з Білоруссю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*