«На Житомирщині затримали зрадника, який повернувся в Україну у складі російських військ», — СБУ | Times ZT

«На Житомирщині затримали зрадника, який повернувся в Україну у складі російських військ», — СБУ

Днями на Житомирщині працівники Служби безпеки України затримали зрадника, який у 2014 році під час анексії Криму, будучи військовослужбовцем ВМС, перейшов на бік ворога, а зараз повернувся у складі збройних сил РФ. Про це повідомили в управлінні СБУ в Житомирській області.

«Ось цей майор, заступник командира батальйону, є громадянином України. У 2014 році під час анексії Криму, будучи військовослужбовцем ВМС, він перейшов на бік ворога. Зрадив присязі та вступив на військову службу до збройних сил РФ. У березні 2014 отримав паспорт громадянина РФ, а у 2020 році його удостоїли звання ветерана бойових дій. Зрадник потрапив в український полон на Житомирщині. Тепер доведеться відповідати не тільки за війну, а й за зраду України в 2014», — йдеться у повідомленні.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч.3 ст.110, ч.3 ст.332-2 КК України. 7 березня суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою терміном 60 діб. Варто зазначити, що затриманий внесений до бази даних «Миротворця».

Будьте першим, хто прокоментував "«На Житомирщині затримали зрадника, який повернувся в Україну у складі російських військ», — СБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*