На Житомирщині згоріло одне з приміщень приватного підприємтва

13 березня о 02:50 до Служби порятунку Житомирського району надійшло повідомлення про пожежу на території приватного підприємства в с. Кам’янка.

Коли вогнеборці прибули на місце події з’ясувалося, що вогонь охопив одне із трьох приміщень цегляної будівлі підприємства, та вже перекинувся на покрівлю іншого приміщення. Крім того, спостерігалося сильне задимлення всередині всієї будівлі, загальною площею 1400 кв.м.

На допомогу рятувальникам було залучено додаткові сили та засоби. З метою недопущення розповсюдження вогню по всій споруді, вогнеборці першочергово приступили до ліквідації осередку найбільшого горіння та відбивання полум’я від суміжних приміщень. Полумёя намагалися загасити одразу з двох боків та зсередини будівлі.

Силами рятувальників, о 04:29 пожежу вдалося локалізувати, а о 07:15 ліквідувати. Багато часу вогнеборці витратили на розбір конструкцій перекриття та покриття споруди.

Внаслідок пожежі знищено 600 кв.м покрівлі та пакувальне приміщення площею 200 кв.м. На гасіння було залучено 20 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині згоріло одне з приміщень приватного підприємтва"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*