На Житомирському автодромі вимагають “доплату” за здачу іспиту з водіння, але не з усіх (ФОТО)

Відтепер учням, які планують здати екзамен з водіння на автодромі, що розташований на вул. Вільський Шлях, потрібно сплатити за в`їзд та користування майданчиком по 100 гривень на годину.

Вказану інформацію на своїй сторінці розмістила користувачка мережі Nata Yurychko.

Згідно допису, житомирянка приїхала туди, аби здати іспит з водіння, але прямо на в`їзді їх з колегою зупинив охоронник та повідомив про те, що задля перебування на автодромі, вони повинні сплатити по 100 гривень з людини, адже це є приватна територія.

“І знову житомирський “безпрєдєл”. Приїхали з колегою здавати екзамен з водіння на автодром по вул. Максютова (зараз вул. Вільський шлях). На в’їзді нас зустрів дядечко, який запросив по 100 грн з людини за в’ їзд!!! Типу, взагалі-то це приватна територія і “будьте добри, башляйтє”. По-перше, якого біса екзамен приймають на уже платній території? По-друге, стан покриття на цьому автодромі бажає кращого. По-третє, у нас оплачені навчання, бензин, документи і екзамен, а це приблизно середньомісячна зарплата (близько 7000 грн).”, – йдеться в тексті публікації.

Також житомирянка звернулася до Головного сервісного центру МВС та закликала відреагувати належним чином на зазначену нею інформацію.

Нагадаємо, як у Коростені велосипедист виїхав на “зустрічку” і зіштовхнувся зі скутером.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирському автодромі вимагають “доплату” за здачу іспиту з водіння, але не з усіх (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*