На Житомирському бронетанковому заводі розкрито схему з “ремонтом” на мільйони гривень, – СБУ

404c26974471ccc2163690735e9187a8 777x437 - На Житомирському бронетанковому заводі розкрито схему з "ремонтом" на мільйони гривень, - СБУ

Контррозвідкою СБУ викрито чиновників Держпідприємства «Житомирський бронетанковий завод» на мільйонних зловживаннях при ремонті систем захисту для ЗСУ, повідомили в пресслужбі Служби Безпеки України.

Правоохоронці з’ясували, що у 2018-му році чиновники держпідприємства уклали з львівським НВО договір щодо техобслуговування й ремонту приладів радіаційної та хімрозвідки. Кошторис ремонтних робіт склав 2,5 млн грн.

Перевіркою доведено, що на бронетанковому заводі є все необхідне, що дозволило б без залучення будь-якої сторонньої фірми проводити обслуговування та налаштування згадуваної техніки для військових. Разом з цим львівське підприємство без необхідності залучило три компанії-субпідрядники, й при цьому штучно завищили ціну робіт на більш ніж 60%.

Співробітники СБУ здійснили сім санкціонованих обшуків на “ЖБЗ”, у львівської компанії та декількох військових представництвах в столиці, і крім цього й по місцю проживання учасників схеми. Була вилучена військова продукція, договори, фінансова документація, котрі підтверджують неправомірність завищення кошторису ремонту.

 

Проводиться досудове розслідування за частиною 2-ї статті 364-ї (зловживання владою чи службовим становищем) ККУ.

Нагадаємо, як житомирський бронетанковий завод придбав фальсифіковані деталі у фірми з Росії.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирському бронетанковому заводі розкрито схему з “ремонтом” на мільйони гривень, – СБУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*