На Звягельщині 7-річна дитина втекла від нетверезої матері та антисанітарії вдома (ФОТО)

Інформація щодо зникнення малолітньої дитини надійшла від її маері уночі 28 червня.

За словами 27-річної жительки районного центру, її 7-річна дитина самостійно пішла з дому. Куди могла податися дитина жінка поняття не мала, зазначила лише те, що бачила хх востаннє о 16-ій годині, пееред тим, як йшла спати.

Правоохоронці оперативно почали пошук дитини у закинутих будівлях, заростях та навіть водоймах. Також перевірку вирішили провести і у помешканні, де проживала малеча, але мати, посилаючись на зламаний замок, не стала відкривати двері поліцейським. Як стало зрозуміло пізніше, у кімнатах панувала повна антисанітарія та безлад, жодних умов для проживання дитини там облаштовано не було.

Тим часом близько 5:00 дівчинку розшукали в одній з родин на сусідній вулиці. Вона залишилася ночувати у подружки, причому дорослі члени родини не помітили, що у них знаходиться чужа дитина. Лише під час відвідин поліцейських знайшли гостю, яка спала разом з іншими дітьми.

Дитину доставили на огляд до медичного закладу, а вілносно матері склалаи адмінпротокол щодо невиконання своїх батьківських обов`язків.

Тепер подальшу долю дівчинку вирішуватимуть соцслужби.

Нагадаємо, що з житомирського центру соціально-психологічної реабілітації втекла дитина

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині 7-річна дитина втекла від нетверезої матері та антисанітарії вдома (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*