2 травня близько 17:15 на трасі Київ-Чоп поблизу с. Наталівки сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією ГУНП, сталося зіткнення електроциклу «Dozer», під керуванням 62-річного жителя райцентру, та автомобіля «Volkswagen Golf», за кермом якого перебував 41-річний житель столиці.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/14c27e4984d397b50c2807039210e248.jpg)
Внаслідок ДТП водій електротранспорту отримав тілесні ушкодження. Медики госпіталізували до приймального відділення Звягельської багатопрофільної лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/b94ccccb1e03eda329648b2a262e37d7.jpg)
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Досудове розслідування триває.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/07f1a8869c7de12c79713f396fe78f09.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі п`яний водій скоїв ДТП просто на очах у патрульних.
Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині не розминулися легковик та електроцикл (ФОТО)"