На Звягельщині правоохоронці повернули додому пенсіонера, який дві доби поспіль блукав у лісі

На Звягельщині правоохоронці повернули додому пенсіонера, який дві доби поспіль блукав у лісі

6 травня з повідомленням про зникнення літнього звягельчанина до поліції звернувся його син. Він розповів, що батько має проблеми з пам’яттю та ще вночі залишив місце проживання. Тож правоохоронці терміново розпочали його пошуки.

“Ми уточнили інформацію щодо можливого маршруту чоловіка, його прикмети та інші важливі деталі. Майже добу поліцейські обстежували прилеглі населені пункти, лісосмуги, пасовища та спілкувались з місцевими жителями, намагаючись зібрати інформацію про можливе місце знаходження зниклого чоловіка,”

– розповів керівник райвідділу Андрій Гнатенко. –

7 травня, вже ближче до вечора, правоохоронці спільно з лісничим помітили зниклого дідуся поблизу лісового масиву. Він йшов дорогою з велосипедом у руках. Пенсіонер перебував за 50 кілометрів від дому, поблизу с. Явного Баранівської громади. На щастя, нічого лихого з ним не трапилося.

Правоохоронці нагодували та напоїли стомленого чоловіка та привезли його до райвідділу, де за деякий час передали рідним.

Нагадаємо також, що на Житомирщині розшукують безвісно зниклого 16-річного Михайла Прокопчука.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині правоохоронці повернули додому пенсіонера, який дві доби поспіль блукав у лісі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*