Днями звягельські правоохоронці отримали відомості про те, що житель с. Броницької Гути зробив запаси нарковмісних рослин і зберігає їх удома.
Відтак 24 листопада правоохоронці провели за місцем проживання 26-річного жителя Городницької громади санкціоновані обшуки. У результаті з оселі було вилучено близько кілограма рослин, зовні подібних до коноплі, пів кілограма подрібненої сухої сировини у пакунках, зіп-пакетах та паперових згортках, а також специфічні пристрої для вживання наркотиків.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/6380877ed7022119647098-768x1024.jpg)
Наразі все вилучене направлено на дослідження експертам. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/6380877d6588e492845287-768x1024.jpg)
Тож тепер звягельському нарковиробнику загрожує штраф або виправні роботи, або піврічний арешт чи обмеження волі на строк до 5 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/11/6380877ee177e570910753-768x1024.jpg)
Нагадаємо також, на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.
Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині правоохоронці виявили у будинку місцевого жителя понад півтора кілограма коноплі"