Зранку 29 грудня до звягельських правоохоронців звернулась староста одного з сіл Стриївської громади. Вона розповіла про крадіжку товарів з місцевого магазину.
Поліцейські, які прибули за викликом, з’ясували, що у закладі пошкоджені дверні замки. Зсередини зникли алкогольні напої, тютюнові вироби, харчові продукти та кілька кухонних ножів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/2c669c2fc9768ef4b33af16327ca87fc.jpg)
Вже за кілька годин поліцейські встановили причетного до правопорушення. Ним виявився 31-річний місцевий житель.
Чоловіка розшукали за місцем проживання. У скоєному він зізнався та розповів, що частину викраденого алкоголю вже випив із товаришем. Інше правоохоронці виявили у закинутій будівлі, де чоловік зробив сховок, та вилучили.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/27ac180b72d4cdfcf0e51f1278d1e1d1.jpg)
За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ.
Тепер спритному селянину загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/79f3811dccbaf2cc8a9e33dbe9dbf9ee.jpg)
Нагадаємо також, що житомирські правоохоронці розслідують факт крадіжки грошей у лікарні.
Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині селянин перед святами обікрав місцеву крамницю"