НАБУ завершило розслідування справи нардепа Кузьміних | Times ZT

НАБУ завершило розслідування справи нардепа Кузьміних

НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою чинного народного депутата України у одержанні 558 тис. грн неправомірної вигоди. 

Ще восени 2021 року представнику приватної компанії натякнули, що якщо та планує постачати медичне обладнання лікарням у Житомирській області, варто це питання попередньо узгодити з одним із народних депутатів України. Невдовзі такий контакт між нардепом і представником компанії відбувся. Нардеп пообіцяв сприяння, яке фактично зводилось до забезпечення перемоги у тендерах із закупівлі обладнання коштом бюджету.

Першим об’єктом такої співпраці стало комунальне підприємство «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка», яке, згідно з домовленостями між нардепом і представником компанії, закупило медичне обладнання на 40 млн грн.

У відповідь нардеп натякнув, що його «послуги» становлять 30% від сум договорів, укладених із лікарнею. Після одержання оплати від лікарні за одним із тендерів нардеп попросив передати йому 30% від суми договору – 558 тис. грн.

Як встановило слідство, Кузьміних мав отримати ще близько 12 млн. грн хабаря за постачання медобладнання у майбутньому, зокрема на постачання МРТ (30% від 37,499 млн грн – 11,25 млн. грн) та лапароскопічного набору для хірургічних процедур (30% від 1,19 млн грн – 398,33 тис. грн).

Кузьміних викрили під час передачі хабаря 28 січня 2022 року, однак не затримували через «депутатський імунітет», натомість, викликали повісткою для проведення слідчих дій. Нардеп усіляко намагався уникати судові засідання, проте запобіжний захід йому все ж таки обрали за чотири місяці після викриття – наприкінці травня.

Нагадаємо, Кузьміних пропонує перейменувати вулиці Житомирщини на честь Зеленського.

Будьте першим, хто прокоментував "НАБУ завершило розслідування справи нардепа Кузьміних"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*