Начальник поліції Бердичівщини про ситуацію у районі, штрафи і розкриття злочинів (ВІДЕО)

Начальник Бердичівського районного відділу поліції Олег Мельничук запросив журналістів міста на бесіду. Мета, каже, повідомити про роботу 238-ми правоохоронців Бердичівського району у нових межах. Стільки підлеглих працюють у 10-ти ОТГ. Чоловік зауважує: поліція нині має гарну співпрацю з прокуратурою та СБУ. За 4 місяці 2021-го року має гарний показник розкриття злочинів – 52%. Минулоріч він становив 34%.

«Загалом зареєстровано 277 повідомлень про злочини з ознаками кримінального характеру. За результатами розслідування оголошено 142 підозри про вчинення кримінальних правопорушень», – розповідає Олег Мельничук.

Зареєстровано 34 квартирні крадіжки, 22 з яких розкрили, викрито 9 наркозбувачів на території міста, а ще, розповів начальник поліції, з місцевою владою планується встановлення камер відеоспостереження за програмою «Безпечне місто». Це як оглядові камери, так і камери аналітичні, які допоможуть визначати номерні знаки і відслідковувати людей, які підозрюються в кримінальних правопорушеннях. Зараз у місті є 32 відеокамери, планується –  132.

Також у районному відділку поліції запрацювала група протидії домашньому насильству. Це спеціальні працівники, які розбиратимуться з такими повідомленнями. З початку року 174 особи вже притягнуто до відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Правоохоронці проводять операцію «Пішохід і мопед», в процесі якої контролюють поведінку пішоходів і скутеристів, велосипедистів на проїжджій частині і дотримання ПДР, розповідає начальник поліції. Олег Мельничук каже: оштрафували 9 пішоходів. Патрульні забезпечені терміналами, тому є змога сплатити штраф одразу на місці не йдучи у банк.

Олег Мельничук розповів: 50 % особового складу вже вакцинувались. Він поки відклав щеплення через застуду, але збирається його робити.

Будьте першим, хто прокоментував "Начальник поліції Бердичівщини про ситуацію у районі, штрафи і розкриття злочинів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*