Над Азовським морем було ліквідовано російський ДРЛВ «А-50»

Над Азовським морем було ліквідовано російський ДРЛВ «А-50»

Вчора, 14 січня над Азовським морем в районі Бердянська було сбито російський ДРЛВ «А-50». Також було підбито літак Іл-22. Попередньо, один екіпаж ліквідований, два льотчики – поранені. За даними рашистських пабліків загинув відомий пілот окупантів з позивним Fighterbomber.

Відомо, що після ураження літак Іл-22М планував здійснити посадку в Анапі та запросив евакуацію, виклик “швидкої” та пожежної машини.

Зазначимо, що літак дальнього радіолокаційного виявлення ДРЛВ «А-50» виступає в ролі коригувальника при масованих обстрілах України, а також використовується рашистами для виявлення української ППО тощо. Кожен такий літак коштує 300 млн доларів.

Загалом, на початок війни у росії було 9 таких літаків: 3 А-50 та 6 А-50У. Водночас рік назад один з таких літаків було серйозно пошкоджено у Білорусі. Тепер ліквідовано ще одного.

Важливо зауважити також, що пілотів, здатних керувати А-50, – одиниці. І цього разу їх стало у рашистів на один екіпаж менше.

Цікаво, що є версія, що російський Іл-22 в районі Азовського моря був вражений російським ППО. Адже в момент влучання по літаку якраз на мосту була тривога і перекривали рух. При цьому навіть російські пабліки таку версію не відкидають.

Нагадаємо також, що не так давно ЗСУ ліквідували черговий російський десантний корабель”Новочеркаськ”.

Будьте першим, хто прокоментував "Над Азовським морем було ліквідовано російський ДРЛВ «А-50»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*