«Наговорила собі на смерть»: Н. Савченко можуть убити у найближчі дні

«Зараз ідеальний момент для замаху!» Ці слова я почув сьогодні від двох зовсім різних людей. 15 березня 2018 року Н. Савченко публічно закликала до збройного перевороту та повалення влади в Україні. Вгадайте, хто у цій ситуації хотів би позбавити її життя? І, головне – для чого?..

Оскільки один з моїх співрозмовників професійно займається політичним аналізом – я вирішив, що тема справді серйозна. І потребує хоча б мінімального осмислення. Отже…

Інформаційний привід

Народний депутат Надія Савченко закликала українців, в тому числі військових, повалити «злочинну владу Порошенка». Про це вона розповіла після допиту в СБУ.

«Зараз є багато військових, які мене чують, які погоджуються, що військовий переворот в Україні – це досить очікувана і, напевно, досить правильна подія,» – сказала Савченко.

Все це сталося після ряду знакових подій:

  • арешту людини з прізвищем Рубан (Гарбузюк), яка везла з ОРДО арсенал зброї та боєприпасів;
  • оголошення про викриття Службою безпеки України розгалуженої терористичної мережі, яка готувала теракти в центрі Києва;
  • виклику Н. Савченко на допит у цій же справі – від якого вона поспіхом втекла за кордон;
  • заяви Генпрокурора Юрія Луценка про пряму причетність Н. Савченко до терористичної діяльності, в яку вона втягувала військових;
  • повернення Н. Савченко в Україну.

З точки зору послідовності, скандальна заява Савченко повністю вписується у логіку її попередніх дій. Так, говорить вона, я не приховую, що хочу звалити «злочинну владу» – і що ви мені зробите за це?.. Подивіться уважно відео. Надія абсолютно спокійна. Здається, навіть трохи усміхається. Відчуває повне задоволення від того, що робить.

Запитання тільки: чи повністю вона усвідомлює, що робить?..

Савченко і Путін

Тривалий час Надію Савченко представляли як ікону українського спротиву та символ української непримиренності. Ось, мовляв, потрапила у полон до «сепарів» – і як мужньо там трималася! Співала гімн під час ганебних судилищ у РФ. Вдягала вишиванки. Публічно ображала Путіна. Причому у Росії охоче дозволяли все це знімати і транслювати.

– У одного перського царя був раб, якого він скалічив і випустив на волю. – розповідає мій приятель, який займається політичним аналізом. – Природно, що каліка опинився у таборі ворогів перського царя, де його зробили вельможею. Важко було знайти більш затятого ворога персів! Перед битвами з персами цей колишній раб виїздив уперед на колісниці – і кидав дротики, намагаючись поцілити у ненависного деспота-садиста. Всі схилялися перед його мужністю і непримиренністю! Аж доки однієї ночі він не зрадив своїх благодійників – відкривши ворота табору для персів…

Савченко і Майдан

Є декілька відеосюжетів, які зафіксували дуже дивну, м’яко кажучи, поведінку Надії Савченко під час Зимового Майдану. Ось на цьому відео вона неодноразово… нападає на майданівців з вимогами припинити протести. Після чого її виштовхують з передньої лінії.

А на цих скріншотах добре видно, як Надя визирає з-за спин беркутівців – якраз тоді, коли силовики пішли в чергову масовану атаку на Майдан. Звернуть увагу на останнє фото. Що це у неї в руці – і для кого?..

«Саме зараз – найкращий момент…»

– Хитро замаскований агент російських спецслужб, чи просто дама несповна розуму? Я це не коментуватиму. Істина, до речі, може бути десь посередині… – продовжує мій приятель.

– Але якщо розглядати версію про постійний психотропний вплив на Савченко з боку РФ, як робочу… то картина вимальовується не дуже радісна (для неї). Все йде до позбавлення недоторканості та арешту. А кураторам з РФ не потрібна Надя, яка даватиме свідчення стосовно кураторів. Ну, зовсім їм це не потрібно! Навіть якщо кураторів нема – зараз для російських спецслужб ідеальний момент для гучного політичного вбивства. Набагато більш гучного, ніж вбивства Шеремета чи Бузини, з яких теж стирчать московські вуха.

Як це може статися? Як завгодно. Куля, граната, яд. Який-небудь нервово-паралітичний «Новичок», як в Англії. Її ж ніхто не охороняє! Путінські та пропутінські ЗМІ одразу розженуть хвилю про «злочинну барижну владу, яка злякалася Героя України Н. Савченко і підло прибрала її». А далі тільки профіт для РФ: мітинги протесту у Києві, можливо, заворушення, сутички, кривавий безлад…

Це так: мертва Савченко для ворогів України зараз набагато бажаніша, ніж жива. Я б порадив негайно взяти її під варту, щоб уникнути такого сценарію. Але де там негайно – ці ліниві пінгвіни у Верховній Раді навіть депутатську недоторканість досі не скасували…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Наговорила собі на смерть»: Н. Савченко можуть убити у найближчі дні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*