Налаштовуємося на позитив і долаємо напругу: що чекає Знаків Зодіаку 31 січня – 5 лютого

Енергетика тижня 31 січня – 5 лютого доволі напружена та агресивна. Ви можете із самого початку відчувати наскільки простір заряджений, а оточуючі наче на голках. У цей період маємо декілька напружених аспектів Сонця та Урана, а також місяць оповні в Леві. Емоційна сфера у цей період дуже страждатиме, великий ризик сутичок, конфліктів, непорозумінь. Тому будьте особливо обережними з 3-5 лютого. 

Що саме чекає на кожен Знак Зодіаку в цей період, читайте в гороскопі від «Times.ZT».

Овен

У цей період вам захочеться максимального самовираження як у роботі, так і в творчості. Важливо не закриватися від оточуючих, більше бувати на людях, спілкуватися та дати вихід своїм талантам і здібностям. Намагайтеся не брати на себе жодних обтяжливих обов’язків. Протягом тижня найкраще займатися тим, що приносить вам радість та задоволення, тим, що вам подобається. Також присвятіть час догляду за собою, це допоможе вам відпочити та поповнити свої внутрішні ресурси. 

Телець

Не намагайтеся стрибнути вище голови цього тижня, дуже ймовірно, що це лише виснажить вас. Краще за все до всього підходити з розумом та поступово. Плануйте свій час, а також створіть графік того, що вам потрібно виконати протягом тижня. У цей період слід очікувати перших значних результатів від тих проєктів, які ви розпочали минулого року. Можливі фінансові надходження, та не витрачайте все одразу. Спробуйте поставитися до витрат більш усвідомлено, витрачайте з розумом.

Близнюки

Активність протягом тижня вища, ніж зазвичай. Ви почуватиметеся дуже зарядженими та творчими. Для того, щоб зберегти цей стан на довгий період, практикуйте медитації, присвячуйте більше часу відпочинку та своїм бажанням. Прийміть ароматну ванну, почитайте книгу, займіться творчістю, перегляньте улюблений фільм. Зараз ви зможете познайомитися із собою ще краще, зрозуміти свої потреби та бажання, позбутися зайвих думок.

Рак

Оточуйте себе добрими людьми, частіше влаштовуйте сімейні заходи, різноманітні зустрічі з близькими та дорогими людьми. Тільки в такій атмосфері ви почуватиметеся щасливо та вільно. Вам захочеться поділитися планами та ідеями, дізнатися більше про людей, які вас оточують. При цьому, зірки радять звернути увагу на підказки та знаки навколо. Ви зможете отримати дуже корисну для себе інформацію там, де зовсім цього не очікували. Зосереджуйтеся на роботі, адже тиждень може видатися дуже прибутковим. 

Лев

Творчість допоможе вам цього тижня відпочити душею і тілом. Втім, не поринайте туди з головою, адже на вас чекає чимало реальних робочих проєктів. Намагайтеся міксувати, щоб отримувати ресурс від креативу, а також реалізуватися на роботі. У будь-якому випадку, намагайтеся більше помічати навколо себе, дякувати, та усвідомлювати, скільки краси та щастя навколо. Такий вектор мислення дуже скоро почне працювати на вас і допоможе стати більш продуктивними та задоволеними життям. 

Діва

Успіх на боці тих, хто займається продажами. Вам захочеться створити щось унікальне та нове, може прийти в голову геніальна ідея. Також це чудовий час спробувати проявити себе на максимум, бути яскравими та відкритими. Ваше прагнення до гармонії та спокою може спонукати вас до спорту та медитацій. Використовуйте це для того, щоб наповнитися і почуватися добре. Якщо ви давно мрієте про відпустку, то варто спробувати поїхати відпочити разом із сім’єю. 

Терези

Час переоцінки цінностей, набуття бажаного становища, статусу. Ймовірно, цей тиждень буде менш оптимістичним, ніж лютий загалом. Але намагайтеся не брати на себе занадто багато, щоб не виснажитися на старті. Ви почуватиметеся так, неначе можете абсолютно все. На цьому підйомі успішно пройдуть будь-які співбесіди, конференції, зустрічі по залученню партнерів та клієнтів. Період обіцяє бути насиченим на інсайти та відкриття, тому прислухайтеся до своєї інтуїції.

Скорпіон

Ваші слова, думки, ідеї, мають зараз особливу силу тому будьте особливо обережними. Користуйтеся цим на користь собі, а не навпаки. Ви помітите, як все бажане починає збуватися, і небажане теж, тому пильнуйте. Для тих, хто зайнятий бізнесом, важливо займатися пошуком нестандартних рішень, здатних значно збільшити продуктивність діяльності та покращити її прогрес. На початку тижня ви ще відчуватимете лінь і небажання вмикатися в роботу, а от ближче до середи ваш ентузіазм буде зашкалювати.

Козеріг

Зірки радять присвятити час тому, що раціональні та практичні Козероги робити не звикли – візуалізувати. Ви відчуватимете якесь магічне з’єднання з усім, що допоможе вам ширше поглянути на себе та свої можливості. Чим більше хорошого та бажаного ви уявлятимете цього тижня, тим швидше ви помітите, як те, чого ви прагнете – збувається. Корисно провести час в спокої та легкому настрої. Можна братися за творчість, читання, або ж відродити давню сімейну традицію. 

Водолій

Ви відчуєте прилив сил та енергії, що весь тиждень керуватиме вами. Ви нестиметеся неначе локомотив, проте краще періодично гальмувати і озиратися, чи там ви їдете, де хочеться. Проводьте більше часу з однодумцями, перебувайте в колі тих людей, які своїм прикладом вас мотивують і посилюють вашу віру в себе. Зараз це дуже важливо, адже такий заряд та ваше натхнення знадобляться протягом всього року. Це сприятливий час для навчання, оскільки ви здатні схоплювати ідеї на льоту.

Риби

А от ваш темп дещо сповільниться, проте це допоможе вам зрозуміти, чого саме ви хочете і в якому напрямку плануєте рухатися далі. Найкраще привести до ладу своє житло, папери, і себе. Займіться процедурами краси, переобладнайте простір, подумайте над своєю рутиною, звичками. Це чудовий період для нових починань. Якщо ви хотіли знайти нове хобі, то варто зайнятися цим. Якщо ви маєте сім’ю або стосунки, цей тиждень найкраще підходить для того, щоб зміцнити ваші взаємини.

Нагадаємо, Leopard знову в моді, Тищенко рятує Таїланд та демопедизація Ірану: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Налаштовуємося на позитив і долаємо напругу: що чекає Знаків Зодіаку 31 січня – 5 лютого"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*