Нанотехнології рятують від коронавірусу: розробка NANOE™ від Panasonic 100% знищує вірус за дві години

Технологія NANOE™, розроблена компанією Panasonic вбиває майже 100% наявних в повітрі бактерій. Пилові кліщі, грибок, пліснява, будь-які інші побутові алергени зникають, так само, як і неприємні запахи. Технологія вже успішно використовується в кондиціонерах, очисниках повітря та інших гаджетах.

Як це працює: 

Холодний електрод конденсує на собі вологу з повітря, а висока напруга створює нано-частинки води розміром всього 5-20 нанометрів, які генеруються зі швидкістю 480 млрд / сек. Таким чином, NANOE ™ являє собою найменшу (від 5 до 20 нм) слабокислу часточку води з реакційною здатністю і електричним зарядом. Часточка NANOE ™ являє собою капсулу у водній оболонці з безліччю OH-радикалів. ОН-радикали мають здатність забирати водень у вірусів, бактерій, молекул запахів і алергенів. Тому, чим більше ОН-радикалів, тим вище ефективність антивірусного захисту.

Кожна частка nanoe містить в 1000 разів більше вологи, ніж звичайний іон, і при цьому вона має мікроскопічний розмір: в 1000 разів менше молекули пари, що дозволяє їй глибоко проникати в структуру тканинних поверхонь і одягу і очищувати їх зсередини, а також без шкоди проходити між порами шкіри людини, ідеально майже природним чином зволожуючи її. 

Texcell, Міжнародна дослідницька організація, яка спеціалізується в тому числі і на випробуваннях стосовно нових штамів коронавірусу, перевірила технологію NANOE ™ на ефективність знищення штаму SARS-CoV-2. Двогодинні лабораторні тестування підтвердили практично 100% знищення вірусу.

Технологія отримала міжнародну сертифікацію після перевірки також в лабораторіях Данії, Німеччини, Японії, Франції, Малайзії.

Зараз найактивніше NANOE ™ застосовують у Японії. Іі використовують в системах  кондиціонування автомобілів Toyota і Lexus.  Зовсім скоро Jaguar Land Rover також отримає нову технологію.

Сьогодні в Україні теж можна придбати очищувач повітря від Panasonic з технологією NANOE™. Коштує така техніка близько 20 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "Нанотехнології рятують від коронавірусу: розробка NANOE™ від Panasonic 100% знищує вірус за дві години"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*