Нардепа від ОПЗЖ виключили з партії через ганебне привітання виборців з 9 травня | Times ZT

Нардепа від ОПЗЖ виключили з партії через ганебне привітання виборців з 9 травня

Депутат від партії ОПЗЖ досить своєрідно привітав виборців із Днем Перемоги. Костянтин Черпіцький, який є депутатом Житомирської обласної ради від “Опозиційної платформи за життя” привітав українців, встановивши тематичний білборд, на якому було зображено “гітлеровців”, які йдуть у наступ.

Сьогодні, 11 травня, на офсторінці політичної партії з`явилась інформація щодо припинення повноважень депутата та заступника голови Житомирської регіональної партійної організації Олега Черпіцького та виключення їх з партії.

“Рада заслухадп та обговорила ситуацію, завдяки чому було з’ясувано, що зміст одіозного зображення попередньо не узгоджувався К.О.Черпіцьким ані з головою Житомирської регіональної партійної організації, ані з головою фракції ОП-ЗЖ в облраді, ані з Виконавчим комітетом Партії, і є цілковитою самодіяльною та ініціативою самого нардепа. Також було з’ясовано, що макет скандального борду Костянтином Черпіцьким погоджувався з заступником голови Житомирської регіональної партійної організації Черпіцьким Олегом Зеноновичем. Рада одноголосно дійшла висновку, що відповідні дії О.З. Черпіцького є грубим порушенням Статуту Партії, – йдеться в тексті повідомлення.

Зазначається також, що рішення щодо виключення з партії було прийняте одноголосно усіма її членами.

Нагадаємо, що народний депутат від ОПЗЖ приносить вибачення за образливе привітання

Будьте першим, хто прокоментував "Нардепа від ОПЗЖ виключили з партії через ганебне привітання виборців з 9 травня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*