Наслідки авіабомбардувань рашистами Житомирщини ввечері 6 березня | Times ZT

Наслідки авіабомбардувань рашистами Житомирщини ввечері 6 березня

Вчора внаслідок ворожих бомбардувань зазнали руйнувань міста Коростень, Малин та Овруч. Наразі відомо про 1 загиблого та 4 травмованих.

В Овручі російські фашисти бомбили житловий мікрорайон міста. Практично знищено до 10 приватних будинків, пошкоджено один багатоквартирний та одну адміністративну будівлю. Наразі рятувальники розбирають завали підвального приміщення однієї з осель, де можуть знаходитись люди. Двоє травмованих отримали медичну допомогу без госпіталізації.

У Малині вороги спрямували авіабомбу в центральну площу міста. Пошкоджено адміністративні будівлі, Свято-Покровську церкву, знищено транспортні засоби, у довколишніх приміщеннях пошкоджені вікна та двері, посічені стіни. Внаслідок авіаудару загинув 47-річний чоловік. 2 травмованих госпіталізували до лікарні.

У Коростені рашисти теж бомбили центральну частину міста. Пошкоджено адміністративні будівлі, вікна та стіни у довколишніх оселях.

Правоохоронці Житомирщини документують наслідки авіабомбардувань. Всі матеріали долучатимуться до відповідних кримінальних проваджень, розпочатих за фактами воєнних злочинів.

Будьте першим, хто прокоментував "Наслідки авіабомбардувань рашистами Житомирщини ввечері 6 березня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*