HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників

DSC 2024 777x437 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників

Вчора, 10 грудня, близько обідньої пори в Житомирі випав льодяний дощ. Це спричинило страшенну ожеледь, бо якщо на дорогах хоч якось та де-не-де працювала техніка в перші години негоди, то на тротуарах був справжній «сракопад». 

Заступниця міського голови Марія Місюрова зазначила, що травмпункти міста переповнені ледь не вдвічі, порівняно з минулим днем.

Зокрема в травмпункт лікарні № 1 звернулось 77 постраждалих, у другу лікарню — 51, а в дитячу обласну лікарню — 53 житомирянина, які травмувались через ожеледь. 

Натомість на дорогах міста за останню добу було зафіксовано 24 ДТП , причиною яких стала негода. Всього в області зафіксовано 86 таких випадків.

DSC 2030 1024x683 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників

Начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міськради Костянтин Підпокровний сьогодні, 11 грудня, прокоментував роботу спецтехніки у Житомирі:

«Вчора у нас було перше випробування зими. Близько 13:00 години температура впала й відповідно обледеніла проїжджа частина й тротуари. В цей час вже була готова техніка управління автомобільних шляхів до підсипання вулиць та тротуарів. Почали працювати одразу з мостів, шляхопроводів та спусків. Потім перейшли на центральні вулиці міста, далі — другорядні. Вчора з 13:00 до 19:00 години працювало 11 одиниць техніки — це 6 по вулицям та 5 — по тротуарах. Крім того, на підсипку тротуарів були залучені підрядні організації, які працюють по місту. 60 працівників працювали безпосередньо по тротуарам. За добу було використано 126 тонн солі та майже 80 тонн піскосуміші на підсипку доріг, вулиць, тротуарів та провулків. В нічну зміну також працювала вся техніка, яка зараз переобладнана на зимове утримання». 

DSC 2018 1024x683 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників

Костянтин Підпокровний також розповів, що зранку вже посипали від ожеледі шляхопроводи, спуски і схили по місту. 

Сьогодні спецтехніка працюватиме по графіку, як і вчора, адже до вечора можливе зниження температури.

«Сіль і піскосуміш в наявності. Готові до погодних викликів, бо бачимо, що 0°, −1° та +1° — це найнеприємніша ситуація. Утворюється кірка на дорожньому покритті, тому вчора з 16 год й було призупинено рух вантажного й автобусного транспорту по місту. Потрібно розуміти, що за півгодини розчистити все місто й посипати його не можливо. По мостам і головним вулицям фактично тричі пройшлись, щоб не зупиняти рух громадського транспорту, зокрема у вечірній пік. Сьогодні ситуація більш-менш стабільна. 4 одиниці техніки були на ремонті до останнього часу, тому зараз посилюємо», — додав начальник управління.

DSC 2020 1024x683 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників
DSC 2023 1024x683 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників
DSC 2035 1024x683 - Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників


Будьте першим, хто прокоментував "Наслідки ожеледиці в Житомирі: переповнені травмпункти, десятки ДТП та робота комунальників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*