Найпопулярніший сайт знайомств обрав найбільш непривабливих чоловіків

У мережі інтернет ірландських чоловіків визнали найбільш негарними. Обрали країну непривабливих чоловіків на найпопулярнішому сайті знайомств «BeautifulPeople», повідомляє «Mirror».

Для того, щоб зареєструватися на сайті «BeautifulPeople», необхідно викласти свої фото. Оцінювати зовнішність нового користувача будуть жінки, які вже давно користуються цією інтернет-платформою. Якщо зовнішність новенького їм сподобається – він отримає дозвіл на користування сайтом.

Найпоширенішими відмовами новим користувачам стали: надмірна вага, худоба, проблеми зі шкірою, великий ніс, занадто багато чи мало волосся на тілі та голові.

Стало відомо, що тільки 6% одиноких ірландських чоловіків успішно пройшли голосування, і змогли стати користувачами сайту. Цей показник визнано найгіршим серед усіх національностей. Це означає, що ірландці виявилися найпотворнішими чоловіками на планеті, згідно рейтингу «BeautifulPeople».

Що стосується найбільш привабливих чоловіків планети… Онлайн-журнал «Insider Monkey» склав рейтинг країн, в яких живуть найкрасивіші чоловіки на Землі, повідомляє «Svitom.info». До нього входять турки, корейці, французи, чехи, іспанці, швейцарці, індуси, бразильці, в’єтнамці, ліванці, венесуельці, філіппінці та жителі Південної Африки.

У 2020 році експертами було визнано британського актора Роберта Паттінсона   найпривабливішим чоловіком світу, за інформацією «The Sun». Пластичний хірург Джуліан Де Сільва прийшов до такого висновку після проведення розрахунків за формулою «золотого перетину». В результаті аналізу пропорцій облич відомих чоловіків з’ясувалося, що риси 33-річного актора найближчі до ідеального співвідношення на 92,15%.

«Роберт Паттінсон став абсолютним переможцем, коли ми оцінили всі риси його обличчя, ступеня фізичної досконалості», — зауважив Де Сільва.

На другому місці опинився актор Генрі Кавілл, відомий за ролями в «Супермені» та «Відьмаку» — 91,64%. А закриває трійку лідерів Бредлі Купер — 91%.

У 2019 році український співак Костянтин Бочаров, відомий усім під сценічним псевдонімом MELOVIN, претендував на звання найпривабливішого чоловіка планети 2019-го.

Список зі 100 найгарніших людей світу створило Інтернет-видання TC Candler. Так, MELOVIN вдруге потрапив до рейтингу найгарніших, до того ж, він став єдиним українцем, який потрапив до списку найпривабливіших.

Нагадаємо, що у 2018 році найгарнішим чоловіком світу на міжнародному конкурсі «Mister Sea World 2018» було визнано українця  Богдана Юсипчука.

Будьте першим, хто прокоментував "Найпопулярніший сайт знайомств обрав найбільш непривабливих чоловіків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*