НАЗК знайшло ознаки кримінального правопорушення у деклараціях секретаря Житомирської міської ради | Times ZT

НАЗК знайшло ознаки кримінального правопорушення у деклараціях секретаря Житомирської міської ради

У деклараціях секретаря Житомирської міської ради Наталії Чиж за 2015-2017 НАЗК виявило ознаки кримінального правопорушення. Чиновниці інкримінують умисне декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

“Встановлено, що Наталія Чиж не вказала у деклараціях свої фінансові зобов’язання перед банком та фізичною особою.

Також у декларації за 2015 рік не зазначила корпоративні права члена сім’ї в господарському товаристві.

Загалом встановлено недостовірні відомості у кожній декларації посадовця на суму понад 13,6 млн грн.” – йдеться у повідомленні.

Наразі обґрунтований висновок щодо виявлених правопорушень НАЗК направило до Національного антикорупційного бюро. Разом з тим, у НАЗК зазначають, що це не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, але є підставою для здійснення подальшого досудового розслідування.

У разі доведення вини чиновниці, згідно законодавства їй загрожуватиме штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або ж позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо також, що в Житомирі “погорів” на “відкатах” начальник управління житлового господарства міської ради.

Будьте першим, хто прокоментував "НАЗК знайшло ознаки кримінального правопорушення у деклараціях секретаря Житомирської міської ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*