НБУ випустив монету «Антонівський міст»

НБУ випустив монету «Антонівський міст»

Національний банк України вводить в обіг нову обігову пам’ятну монету «Антонівський міст». Вона присвячена найбільш згадуваному в часи війни мосту в Україні – одній з трьох ключових переправ через Дніпро в Херсонській області, стратегічно важливому об’єкту для регіону та країни в цілому. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«До річниці визволення Херсонщини від окупантів Національний банк відкарбував монету, яка щодня перебуватиме в обігу і символічно нагадуватиме про єднання, відвагу та витривалість українського народу в умовах російської агресії. Рік тому, під час втечі з правого берега Дніпра, війська агресора підірвали Антонівський міст, знищивши кілька його прогонів. І зараз він стоїть зруйнований, але з непохитною рішучістю очікує на Перемогу та повоєнне відновлення, щоб знову об’єднати правий та лівий береги незалежної і єдиної України. Віримо, що незабаром так і буде», – наголосив голова НБУ Андрій Пишний.

Нова монета не колекційна, а буде знаходитися у вільному обігу. Тираж монети становитиме 10 млн. штук – це приблизно 6% від поточної кількості монет номіналу 10 грн.

Нагадаємо, НБУ випустив памʼятну монету «Українська мова».

Будьте першим, хто прокоментував "НБУ випустив монету «Антонівський міст»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*