Не отримали фінансування від ОДА: житомирські волейболістки не приїхали на чемпіонат України через брак коштів

Збірна Житомирської області не з’явилася на Другий тур чемпіонату України з волейболу. Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук лідер ГО «Живи Житомиром» Олександр Шевчук.


Як повідомила пресслужба ФВУ , збірна Житомирської області не з’явилася на Другий тур чемпіонату України з волейболу серед дівчат 2005 р.н, який відбувся минулими вихідними, 21-22 грудня, в місті Кременчук. Головний тренер Михайло Олендер вважає, що причина відсутності команди на змаганнях — це непорозуміння зі спортивним чиновником облдержадміністрації, який не виділив гроші на поїздку юних волейболісток.


У результаті, збірній Житомирської області присвоїли останнє восьме місце, і відняли 4 очки.


На своїй сторінці Олександр Шевчук звинувачує голову Житомирської обласної ради Віталія Бунечка в тому, що він досі не знайшов керівника департаменту культури, молоді та спорту:


«Ну що ж не футболом єдиним наша область живе! Поки голова Житомирської обласної ради спроможний лише на публікацію в фб! Віталій Бунечко, може вже час знайти керівника департаменту культури, молоді та спорту ?».


Обурені житомиряни на коментарі не скупляться:


«За Гундича такого не було. Скажіть, а тема стадіону „Полісся“ ще актуальна? Його добудують? », – пише Микита Лобоус.


Всеволод Молотов: «Губернатори змінюються, а стадіон все не відкривається!»


Таміла Ткачук: «Як так можна? Навіщо нам такі керівники?»


«Не знав стосовно спорту, але реально керівника департаменту регіонального розвитку, потрібно вже дорогами які ремонтуються покатати, а потім звільнити, бо на то є причини! Віталій Бунечко, зверніть увагу як продовжують відмивати гроші на дорогах, а це на разі Ваша репутація! PS. До речі знання англійської, новому керівнику явно не допомагає!», — пише Михайло Ткачов.

Будьте першим, хто прокоментував "Не отримали фінансування від ОДА: житомирські волейболістки не приїхали на чемпіонат України через брак коштів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*