(Не)винні стереотипи та «Архів. Рефлексії» художниці Марини Афанасьєвої: виставки, які презентували в Житомирі (ФОТО)

Виставки художниці Марини Афанасьєвої презентували в Житомирі

Минулими вихідними в Житомирі презентували одразу дві цікаві виставки. До речі, вони працюють, і ще є час їх переглянути.

Традиційно, на них встиг побувати наш фотограф Тарас Орешніков, тож ми з радістю не тільки розкажемо, але й покажемо те, що дійсно варте уваги.

(Не)винні стереотипи мандрують Україною, ми розповідаємо, як пройшла презентація інтерактивної фотовиставки.

Спершу всі люди «неіснуючого» міста могли познайомилися з картинами та історіями на Михайлівський площі в рамках заходу до «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» від Управління сімʼї, молоді та спорту ЖМР.

А потім у дружньому колі в Молодіжному центрі поговорили про ідею, стереотипи та як вони впливають на життя людей.

(Не)винні стереотипи — це історії про те, як ті чи інші «норми», які є в нашому суспільстві, впливають на наше життя та завдають наслідків.

Кожна світлина має QR-код, відсканувавши який можна побачити та почути історію героїні чи героя на YouTube.

Унікальна історія, унікальні почуття, секрети художньої майстерності — це лише частина того, з чим гості мали можливість познайомитися на зустрічі з Мариною Афанасьєвою, яка завітала цієї суботи до Арт-кав’ярня Друзі і представила свою виставку «Архів. Рефлексії».

Не варто засмучуватися, якщо на зустріч з художницею ви не потрапили. Виставка працюватиме до 25 грудня, а працівники кав’ярні з задоволенням розкажуть, покажуть, дадуть відповіді на всі питання.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Активні вихідні: трейл “Житомирські вертикалі” на схилах річки Тетерів (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "(Не)винні стереотипи та «Архів. Рефлексії» художниці Марини Афанасьєвої: виставки, які презентували в Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*