Неадеквата з Малікова хочуть ізолювати: жителі району збирають підписи (ФОТО) | Times ZT

Неадеквата з Малікова хочуть ізолювати: жителі району збирають підписи (ФОТО)

7 грудня, на одному зі спортивних майданчиків психічно хворий молодик напав із кулаками на молоду маму із двома дітьми: одного хлопчика мати тримала на руках, а старший йшов позаду із візочком.

У результаті нападу жінка має тяжкі тілесні ушкодження: у неї вибитий зуб та зламаний ніс, постійно болить голова. Зараз вона проходить обстеження у лікарні. На щастя, дітки під час бійки не постраждали.

Ця ситуація викликала шквал негативних емоцій у жителів району. Більшість впевнена – чоловіка потрібно ізолювати, адже тепер на вулицю страшно виходити, адже не знаєш, чого ще можна очікувати від психічно нездорової людини, котра дозволила собі так жорстоко побити молоду жінку із дитиною на руках.

Місцева активістка Drevetskaya Katerina закликає жителів району скооперуватися та написати колективну скаргу до правоохоронних органів, аби чоловік поніс покарання згідно чинного законодавства. Як видно з коментарів, більшість таку ініціативу підтримують:

“Шановні сусіди !!!!! Малікова !! Прошу долучитися до колективної скарги у Поліцію , щодо нападу на жінку з дитиною на руках , якій задав шкоди ( зламаний ніс та травма голови в загалом )!!!! Згідно закону рухатись далі !!!! Не може психічно хвора людина , ламати носи мамам з дітьми на руках !!!!!! Та і взагалі вчиняти насилля , щодо інших !!!! Досить писати одні коментарі !!! Тетяна Онопрієнко допоможе нам проконтролювати цю справу , я надіюсь всіх небайдужих побачити у цій справі ! Маємо піклуватись За Кожного ! А особливо за наших дітей , жінок , та людей похилого віку !!! Я прошу , хто знає жінку на яку напав , та задав фізичної шкоди , писати в особисті повідомлення ! Також , долі , буде іди справа в хід ! Разом треба бути , а не обходити мимо , коли б’ють жінок та дітей !!!!! Як тільки буде відома вся інформація , від особи , що постраждала , викладемо пост з інформацією , що робити далі !!! Як і коли підпишемо!, – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, у Житомирі психічно хворий чоловік ногами побив матір з дитиною на руках.

Будьте першим, хто прокоментував "Неадеквата з Малікова хочуть ізолювати: жителі району збирають підписи (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*