pol_E1
Кальчук
PRONOZA

Недогледіли? На Житомищині через лікарську недбалість помер підліток

2017 kozepere szabadon valaszthatjak meg kezeloorvosukat az ukranok - Недогледіли? На Житомищині через лікарську недбалість помер підліток

Наразі справою займаються представники Новоград-Волинської прокуратури, які вже оголосили чотирьом медикам про кримінальну відповідальність у зв’язку із смертю неповнолітньго.

Попередньо встановлено, що наприкінці весни 2015 року, після жахливої дорожньо-транспортної пригоди медиками “швидкої” КУ «Центральної райлікарні Червоноармійської райради” було госпіталізовано 16-річного місцевого мешканця. Юнак був у дуже тяжкому стані: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, травматичний шок, множинні забої та садна усіх кінцівок та голови.

По приїзду до медичної установи неповнолітній був поміщений до відділення інтенсивної терапії, де його оглянули черговий лікар-хірург, в.о. начмед (вона ж завідувачка дитячим відділенням – педіатр) та лікарь-анестезіолог.

Однак наступного дня, коли на чергування заступив вже інший лікарь-анестезіолог стан хлопчика погіршився і він помер.
Згідно результатів проведених експертиз стало відомо, що лікарі, які оглядали підлітка, не виконали вимог клінічного протоколу надання медичної допомоги: належного обстеження хворому не призначили та своєчасно не поставили вірний діагноз.

Зважаючи на вищевикладене, трьох лікарів, які були присутні на консиліумі щодо хворого, а також чергового лікаря-анестезіолога обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті неповнолітнього пацієнта.

Нагадаємо, що Сухомлин вкотре вирішив преміювати головного лікаря Центру ПМСД Івана Дідика.


Будьте першим, хто прокоментував "Недогледіли? На Житомищині через лікарську недбалість помер підліток"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*