«Недуга відступає»: у Житомирі показник захворюваності на грип та ГРВІ зменшився | Times ZT

«Недуга відступає»: у Житомирі показник захворюваності на грип та ГРВІ зменшився

Сьогодні, 17 лютого, Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомив, що станом на 17.02.2020 захворюваність на грип та ГРВІ зменшилася на 22%. Про це Житомирський ОЛЦ повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Протягом 4-х тижнів січня в області відмічалось зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Проте, з початку лютого захворюваність почала знижуватись. Так, на останньому тижні за медичною допомогою звернулось 8442 людейл, що на 18,3% менше ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник 691,4 на 100 тис. населення, на 20,4% продовжує перевищувати епідемічний поріг. Епідемічний поріг залишається перевищеним на 10 адміністративних територіях області.

Зниження захворюваності відбулося по всім віковим групам, як серед дітей, так і серед дорослих. Захворіло 4840 дітей, що на 24% хворих дітей менше ніж за попередній тиждень. Найвищий показник захворюваності серед дітей до 4-х років — 2586.4 на 100 тис. дітей даної вікової групи. Госпіталізовано 392 хворих, в тому числі 292 дітей — 75% від госпіталізованих.

У Житомирі захворюваність грипом та ГРВІ також знизилась. Зареєстровано 2124 випадки захворювання ( інт.пок. 804.6 на 100 тис. населення), що на 22,5% менше ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Показник захворюваності не перевищує пороговий рівень ( −8,2%).  

Захворюваність дитячого населення знизилась на 30,9%. Всього на грип та ГРВІ захворіло 1269 дітей — 55% від всіх захворілих. Серед дитячого населення найбільш часто хворіють діти до 4-х років.

Серед дорослого населення міста захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні з минулим тижнем знизилась лише на 9,2%. Так захворіло 955 дорослих проти 1050 захворілих минулого тижня. Госпіталізовано за тиждень 99 хворих, з них 88 дітей.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено, що в переважній більшості випадків захворювання на грип в області були викликані вірусом грипу А (H1N1) пандемічний.

Будьте першим, хто прокоментував "«Недуга відступає»: у Житомирі показник захворюваності на грип та ГРВІ зменшився"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*