НЕLР Янчик: врятувати 2-річного хлопчика від раку закликають увесь світ (ВІДЕО)

Бердичів об’єднується, щоб врятувати життя свого маленького жителя. Яну Ніщенко майже 2 роки. Але вік не став на заваді страшному діагнозу: рак сітківки ока. На лікування сина родина мала зібрати понад 1 млн. 600 тисяч гривень. Нині не вистачає близько 340 тисяч гривень. Допомогти зібрати їх взялися небайдужі мешканці міста, які влаштували на Центральній площі різні розважальні заходи на підтримку Яна.

«Янчик дуже ніжний хлопчик, дуже приємна, добра і щира дитина. Коли тобі в очі говорять, що життя твоєї дитини коштує півтора мільйони гривень – це слова, які ми не бажаємо почути нікому. Звісно, ми не бажаємо жодній мамі відчути почуття втрати дитини. Тому ми просимо всіх долучитися і скинути хоча би вартість чашки кави, адже людина за день може випити багато кави, для неї це нічого не значить. А для Яна ці кошти можуть означати життя», – говорить Катерина Маринчак, організатор збору коштів для лікування хлопчика.

Дядько Яна Олександр розповідає: сестра дізналась про хворобу синочка майже 2 місяці тому.

«Помітила, що в нього є якийсь кришталик в оці, тобто він світиться, в темноті його видно. На рентгені побачили, що є пухлина. Це рак ока, рідкісна хвороба, яку на 18 тисяч дітей має десь 1 дитина», – розповідає Олександр Бабіцький, дядько хлопчика.

Спочатку місяць лікувались в Україні, проходили курс посиленої хіміотерапії. Але пухлина зменшилась лише на 18 %. Переписуючись з лікарем з Швейцарії, отримали запрошення приїхати на лікування. Щоб врятувати малечу, ризикнули. Зараз маленький Ян з батьками знаходиться у Швейцарії на першому етапі лікування. Лікарі дають надію.

«Йому зараз роблять другий курс хіміотерапії, роблять проколи в око, кріозаморозку цих проколів, щоб метастази не розповсюджували в організмі. У Швейцарії у нього хороші шанси на одужання і високі шанси на збереження очка. Тоді як в Україні таких шансів уже, на жаль, не було», – каже Катерина Маринчак.

«Там проходить локальна хіміотерапія, це укол в око робиться. Дуже близько до пухлини для того, щоб її локалізувати в тому місці, де вона є. пропонували вже зараз вирізати око тут в Україні. Але через те, що пухлина не зменшилась, вони могли її зачепити і тоді би вона поширилась по всьому організму», – говорить Олександр Бабіцький, дядько хлопчика.

Збираючи кошти, волонтери знали: Яну ще не вистачає 13 тисяч доларів, щоб закінчити лікування. До того ж батькам хлопчика доводиться знімати у Швейцарії житло, бо палата у лікарні обходиться дуже дорого.

«Коли зіштовхуєшся з цим, розумієш і бачиш світ по іншому, ніж до того, яким він був раніше. Тому не будьте байдужими, бо це може статися з ким-завгодно і коли-завгодно», – каже дядько хлопчика.

За допомогою платних майстер-класів, продажу смаколиків, участі дітей у різних розвагах волонтерам у Бердичеві за вечір вдалось зібрати 20 тисяч гривень. Долучились до акції дитячі творчі колективи міста. Схожі заходи у місті проводитимуть ще, а підтримати Янчика можна переказавши кошти на банківські рахунки мами.

Монобанк: 5375 4141 1169 8030

ПриватБанк: 5168 7427 2785 7363 Ніщенко Юлія (093)907 98 99

Будьте першим, хто прокоментував "НЕLР Янчик: врятувати 2-річного хлопчика від раку закликають увесь світ (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*