Неспокійна ніч на росії та окупованих територіях: відмінна робота українських дронів та закон карми (ВІДЕО)

Неспокійна ніч на росії та окупованих територіях: відмінна робота українських дронів та закон карми

В ніч на 7 липня на росії було гаряче. У Воронезьку область рф з візитом у відповідь завітали українські дрони. В результаті відбулося влучання у рашистський склад боєприпасів.

Вибухові феєрверки чути і досі. У регіоні оголошено надзвичайний стан. Наразі розпочато евакуацію жителів Підгоренського району.

Водночас цієї ж ночі кармічні закони спрацювали у тимчасово окупованому рашистами Криму, звідки здійснюються постійні обстріли південних українських областей. Тут через вибух на магістральному газогоні, близько 14 населених пунктів в районі Алушти залишилися без газу. Площа пожежі склала близько 4200 м².

За даними місцевих, “факел” було видно на все узбережжя. Більше того, вогонь перекинувся на ліс.

Цікаво, що окупаційна влада стверджує, що диверсія виключена. Але місцеві мешканці в свою чергу заявляють, що чули потужний вибух перед пожежею.

Нині російські ЗМІ заявляють, що пожежу вже ліквідовано.

Нагадаємо також, що російські терористи цілеспрямовано атакують ракетами житлові будинки та об`єкти цивільної інфраструктури.

Будьте першим, хто прокоментував "Неспокійна ніч на росії та окупованих територіях: відмінна робота українських дронів та закон карми (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*