Невакциновані житомирські школярі можуть навчатися через Skype

Відсьогодні та до 16 лютого включно члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили продовжити обмежувальні заходи у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

Директор департаменту освіти Валентин Арендарчук запевнив, що на освітній процес вимушена перерва не вплине: «Вчителі надолужують втрачений час шляхом ущільнення навчального матеріалу та інтенсифікації освітнього процесу. У разі потреби вони використовують резервні години, які передбачені навчальним планом. Крім того, для кожної теми передбачені години для повторення в кінці року. Тож можливий варіант і за рахунок цих навчальних годин для повторення подавати необхідний матеріал».

У разі відновлення освітнього процесу з 18 лютого учням, батьки яких не нададуть до освітніх закладів довідки про вакцинацію дітей чи щодо протипоказання до вакцинації, буде запропоновано три альтернативні форми навчання: індивідуальну, екстернат і дистанційну. При цьому дистанційну форму навчання, яка передбачає спілкування з вчителем он-лайн через веб-портал закладу або скайп зв’язок та отримання домашніх завдань електронною поштою, у Житомирі в освітньому процесі використають вперше.

При індивідуальному навчанні учень має обов’язково заключення лікарсько-консультативної комісії і працює з вчителем вдома індивідуально. Екстернат, у свою чергу полягає в самостійному опануванні навчального матеріалу учнем. Останній наразі широко використовується при домашньому навчанні та передбачає в кінці року проходження учнем атестації.

Нагадаємо, що згідно з рішенням комісії з питань ТЕБ і НС у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності дітям, які не отримали планову вакцинацію, не дозволять відвідувати навчальні заклади Житомира.

Водночас, 6 лютого на сайті житомирської міської ради зареєстрували петицію з закликом скасувати рішення житомирської про заборону відвідувати школи здоровим не вакцинованим дітям, прийняте 4.02.2019, як антиконституційне та яке порушує право дитини на обов’язкову освіту і призводить до дискримінації дитини за станом здоров’я.

Наразі за чотири дні петиція практично набрала необхідну для розгляду кількість голосів, а саме 217 з 250.

Будьте першим, хто прокоментував "Невакциновані житомирські школярі можуть навчатися через Skype"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*