HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)

DSC 0232 777x437 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)

Державний університет «Житомирська політехніка» готує парк сучасних технологічних рішень. Паркову територію університету буде прикрашати арт-об’єкт, оздоблений малюнком української вишивки, який нагадуватиме Ейфелеву вежу, світлодіодні ліхтарі та багато іншого. Про це розповів Times. ZT ректор «Житомирської політехніки» Віктор Євдокимов. Він зазначив, що монтаж розпочнеться найближчим часом, наразі йдуть підготовчі роботи:  

«Зараз у нас відбувається благоустрій паркової території університету, це буде створений парк сучасних технологічних рішень. Так як наш університет „Житомирська політехніка“ і ми готуємо фахівців технічних напрямів, виникла ідея спільно з нашими випускникам, які сьогодні очолюють ряд підприємств, створити парк сучасних технологічних рішень. В ньому буде розташований арт-об’єкт у вигляді вежі, оздоблений малюнком української вишиванки, ми його не називаємо „Ейфелева вежа“, ми його називаємо арт-об’єкт, який буде нагадувати її. Крім цього, будуть встановлені ліхтарі, які виготовлені у вигляді прапорів країн – партнерів університету, студентів, які у нас навчаються, та з якими є міжнародні договори про співробітництво. Ці ліхтарі будуть підсвічуватись в колір даних країн, із зображенням гербів. І інші арт-об’єкти, на яких можна буде побачити сучасну лазерну обробку металу з використанням сучасного світлодіодного освітлення з програмуванням, буде світлове шоу. Завершити роботи плануємо протягом 10-14 днів. Частина об’єктів вже встановлена, але вежу потрібно ще оздобити, а там буде 1000 різних ліхтарів». 

DSC 0235 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)

Віктор Євдокимов зазначив, що в облаштуванні паркової зони університету дуже допомагають успішні випускники:

«У нас є випускники, які вже являються власниками різних підприємств, один з них нам передав безкоштовно вежу, і ще одне підприємство, яке займається саме сучасним світлодіодним освітленням, як і внутрішнім, так і зовнішнім, також передає частину освітлення безкоштовно. А що стосується благоустрою території, укладання плитки тротуарної, ліхтарів на території паркової зони, лавки, урни для сміття, це все буде облаштовано за кошти університету, в межах 300 тис грн, все решта благодійні кошти наших випускників».

DSC 0222 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0223 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0237 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0239 1024x747 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0229 684x1024 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0232 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0233 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0228 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0226 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)
DSC 0241 1024x684 - Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром «Житомирську політехніку» прикрасить «Ейфелева вежа» в українському стилі та світлове шоу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*