Незахищені верстви населення Оліївської ОТГ повинні отримувати щомісячну матеріальну підтримку – Анатолій Кальчук

З початком епідемії коронавірусу у скрутне становище потрапило багато людей, які втратили змогу працювати, але найбільше постраждали пенсіонери, одинокі люди на незахищені верстви населення. У таких випадках місцева влада повинна дбати про своїх жителів та допомагати. І так званні «пайки» — є одним з видів такої допомоги. Кандидат на посаду голови Оліївської ОТГ Анатолій Кальчук стверджує, що за весь час «пайки» роздавали лише один раз, а це повинно бути на постійній основі:

«Людям Вільської громади, з початком епідемії коронавірусу, ніхто не надавав жодної фінансової підтримки, не допомагали ані ліками, лише один раз пайками. В набір пайка входить олія, крупи, цукор, мука, макаронні вироби. Крім того, я вважаю, що сьогодні в цей пайок потрібно передбачити необхідні ліки першочергової медичної допомоги, тобто препарати від температури, тиску, сердечних захворювань та засоби індивідуального захисту ( маски, антисептики). Звичайно, спочатку потрібно порадитися з лікарем, щодо набору ліків. І за рахунок громади закупити їх. В моїй програмі вже передбачені такі дії, тобто буде щомісячне забезпечення пайками людей похилого віку, одиноких і престарілих людей та малозабезпечених. Об’єми і сума пайка буде затверджена програмою. Чому це потрібно? Бо в деяких селах Оліївської громади магазині взагалі відсутні. Якщо мене оберуть сільським головою — це буде зроблено першочергово. Люди потребують уваги керівництва громади».

Будьте першим, хто прокоментував "Незахищені верстви населення Оліївської ОТГ повинні отримувати щомісячну матеріальну підтримку – Анатолій Кальчук"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*