Незрячий священник та жінка-поводир з вадами слуху: оприлюднено інформацію про стан двох пенсіонерів, яких збив потяг у Коростені (ВІДЕО)

На Житомирщині священник з жінкою-поводирем переходили колію просто на зустріч поїзду. В результаті обоє потрапили до медичних закладів у дуже тяжкому стані.

Згідно попередньої інформації, пенсіонери переходили колії на залізничному переїзді. Там є шлагбаум і світлова сигналізація, однак, літні люди, все ж, намагалися перебігти шлях до приїзду потяга, але не встигли….

Жінка була госпіталізована до хірургічного відділення лікарні, а чоловіка доставили у реанімацію.

Пасажирам поїзда вдалося зняти відео, де видно як “швидка” оперативно забрала людей, які вижили попри потужний удар локомотива.

Згідно слів очевидців, батюшка з місцевої церкви у супроводі жінки пропустили товарний потяг і не зважаючи на працюючу сигналізацію почали переходити залізничну колію, коли там рухався ще один поїзд. В результаті під колесами опинилися обоє.

Будьте першим, хто прокоментував "Незрячий священник та жінка-поводир з вадами слуху: оприлюднено інформацію про стан двох пенсіонерів, яких збив потяг у Коростені (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*