«Ні катуванню та поліцейському свавіллю»: житомиряни вийшли на протест проти жорстокого побиття 51-річного чоловіка

В п’ятницю, 13 листопада, біля Управління патрульної поліції в Житомирській області пройшла акція протесту «Ні катуванню та поліцейському свавіллю». Протест пов’язаний з жорстоким побиттям поліцейським 51- річного житомирянина, який опинився в лікарні та пройшов кілька операцій. 

Нещодавно Житомир сколихнула новина про побиття патрульними поліції 51-річного чоловіка, який зазнав важких травм. Йому видалили селезінку та частину кишечника. Небайдужі житомиряни вийшли з плакатами, щоб дізнатися, як проходять слідчі дії та чи покарані винні, але відповіді на запитання так і не отримали.

«Ми прийшли дізнатися відповіді на кілька запитань: за що був побитий житомирянин Петро Ярмак? Чи були встановлені особи, які скоїли цей злочин? Які дії вчиняються по відношенню до цих осіб? Але нам так і не відповіли, лише сказали, що проводиться слідство, передане в державне бюро розслідувань. У нас територіальне і державне бюро розслідувань, яке відповідає за Житомирщину знаходиться в Хмельницькій області. Хто саме бив і чому? Нам не пояснили. В нас є підозри, що цю справу затянуть, бо в поліції стоять один за одного. На деякий час винних осіб відсторонять від виконання старих обов’язків, а потім, після завершення розслідування, їх тихенько відновлять на посадах, і на цьому все закінчиться», — розповідає Михайло Сліпченко.

«Зібралися тут тому, що поліція порушує присягу, принципи верховенства права. Ми вимагаємо відкрити кримінальне провадження проти поліцейських, які їх порушили та створити робочу групу, яка буде займатися цією справою. Це цинічне побиття. Поліцейським здалося, що він був п’яний, і вони його відгамселили так, що він був прооперований. Йому видалили селезінку, та вирізали 1 метр кишечника, на якому знайшли гематому. Представники поліції покривають своїх, вони хочуть, щоб про це забули», — розповідає Володимир Колодзінський голова ГО «Блок патріотичних сил».

Начальник управління патрульної поліції в Житомирській області Олександр Гуменюк стверджує, що наразі правоохоронці,які побили чоловіка відсторонені від роботи та знаходяться під слідством:

«Зараз проводяться слідчі дії. В мене немає ніякої інформації по слідству, бо його веде окрема структура, яка взагалі не входить в склад національної поліції та МВС. Відсторонені два працівника екіпажу 152, які знаходяться під слідством» .


Будьте першим, хто прокоментував "«Ні катуванню та поліцейському свавіллю»: житомиряни вийшли на протест проти жорстокого побиття 51-річного чоловіка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*