«Німесил», вигнання бісів з Лаври та «оскар» для татарського: найсмішніші меми тижня

Минулий тиждень був дуже насиченим на події, тому і мемів в мережі за цей час з’явилося чимало. Українці жартували про відпуск ліків за рецептом, виселення паши «мерседеса» та інших бісів з Лаври, а також про «вибухову» вечірку російського пропагандиста татарського. 

«Times.ZT» зібрали найсмішніші меми про це.

Ліки за рецептом

У МОЗ анонсували, що з 1 квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків в Україні буде здійснюватися лише за рецептом, паперовим або електронним. Це спричинило великі черги до аптек в переддень, 31 березня. Люди намагалися встигнути закупити ліки без рецепту. Особливо мемним стало знеболювальне «Німесил». Його українці жартома пропонували обміняти на квартиру в центрі.

Вигнання бісів з Лаври

Ще 29 березня священнослужителі упц мп мали б покинути територію Києво-Печерської лаври, адже заповідник розірвав договір оренди з представниками московського патріархату через неодноразові порушення його умов. Проте московські біси буквально атакували храм, нікого туди не пускали, кидалися на журналістів і намагалися вкрасти ікони. З цього приводу в мережі з’явилося чимало фотожаб.

Вибухова статуетка для татарського

У неділю, 2 квітня, стало відомо, що в санкт-петербурзі через вибух загинув російський пропагандист, колаборант владлен татарський. Йому нібито подарували статуетку з вибухівкою. Що ж, нам не шкода, чудова робота, тепер татарський medium rare.

Нагадаємо, переведення годинника, Пу+Сі та день збиття МіГ-31К: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "«Німесил», вигнання бісів з Лаври та «оскар» для татарського: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*