Сьогодні у Житомирі на майдані Корольова відбулося спільне виконання колядки «Нова радість стала». Колядку співали не лише професійні колективи, а й усі бажаючі долучитися до святкової акції.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0051-11-1024x682.jpg)
Як зазначили у Житомирській ОДА:
“Основна ідея акції – заспівати усім світом одночасно колядку «Нова радість стала» – одну з найвідоміших українських колядок, що поєднала у собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Рік йде за роком, сторіччя за сторіччям, а ця звістка завжди очікувана і завжди несе із собою справжнє свято – Різдва Христового.”
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0040-7-1024x682.jpg)
Участь у заході прийняли Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти, «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», зразковий фольклорний гурт «Джерельце», мистецькі школи та всі охочі житомиряни і гості міста.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0038-6-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0035-3-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0034-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0032-1-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9776-67-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9797-80-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9815-92-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9801-84-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9799-82-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9790-76-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_9760-58-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0123-57-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0122-56-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0105-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0103-42-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0101-40-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0096-37-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0087-30-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0068-26-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0065-24-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0058-18-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSCF0057-17-682x1024.jpg)
Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "Нова радість стала! В Житомирі на майдані заспівали відому на весь світ колядку (ФОТО-ВІДЕО)"