«Нова тактика, спеціальна техніка та поле»: Житомирський ФК «Полісся» в Першій лізі отримав нового головного тренера

У вівторок, 7 липня, на центральному стадіоні м. Житомира житомирянам представили нового головного тренера ФК «Полісся» –  Сергія Шищенка.

Сергій Шищенко — український футболіст, футбольний тренер, у минулому був нападником низки українських футбольних клубів та національної збірної України. Кар’єру футболіста закінчив у 2009 році  і розпочав тренерську діяльність, за час якої працював з такими командами, як донецький «Металург», Кам’янська «Сталь», юнацькою командою донецького «Шахтаря», МФК «Миколаїв», та юнацькою командою «Гірників».

Сергій Шищенко зізнається, що слідкува за грою ФК «Полісся» до того, як став кандидатом на посаду головного тренера:

«Я дивився ігри команди „Полісся“ ще до того, як став їх тренером. Мені сподобалося те, як вони грають, відносяться до гри, вони непогано діють в обороні, і турнір показав, що команда менше всіх пропустила м’ячів. Після того, як мені сказали, що я один із претендентів на посаду головного тренера, я почав вивчати команду більше. Зі своєї точки зору я бачу їх помилки, в мене трішки інший погляд. Будемо знайомитися з гравцями і працювати, потенціал є. У процесі роботи будемо вирішувати, хто буде залишатися в команді, а хто ні». 

Новопризначений головний тренер каже, що команда триматиме баланс між атаками та обороною:

«Я люблю навчати футболістів у будь-якому віці, у кожного тренера своя філософія. І я хочу грати у сучасний футбол, вивчаю сучасні тенденції, які є і люблю атакувати, грати в комбінаційний футбол, в той футбол, який подобається глядачам. Є різні тактичні прийоми, хтось грає на контратаках, я за — баланс, ми повинні як атакувати, так і оборонятися». 

Директор КП ФК «Полісся» Володимир Загурський запевняє, що хоч зміна тренера і була ініціативою таємничого спонсора, але це питання не було спонтанним. До того ж, попереду на команду чекає поповнення:

«Робота по головному тренеру велася більше місяця, це не було спонтанно. Ця кандидатура була вибрана скрупульозно. Ми заходимо в новий сезон з гарною впевненістю. У нас буде 18 команд, і стоїть задача зайняти середину турнірної таблиці з 8 по 10 місце. На сьогоднішній день з 23 футболістів, яких було заявлено на сезон, залишилося в команді 20. Пішов нападник Олександр Ковпак, півзахисник Максим Боровець і воротар Олег Мозіль, який залишив клуб ще до зміни тренера. Тренерський штаб практично сформований. Є головний тренер, потрібно лише вирішити питання з помічником. Є кілька кандидатур, які буде відбирати головний тренер. Тренер воротарів Сергій Сарана залишається в команді. Крім того, відкриємо завісу, у нас на перегляді гравців буде нападник з ФК „Динамо“ Київ, молодий і перспективний хлопець».

 

Міський голова Сергій Сухомлин поки що не наважується назвати ім’я нового спонсора, але обіцяє познайомити з ним під час презентації нової форми ФК «Полісся»:

«Я поки не можу назвати цього спонсора, представлення цієї компанії буде разом з представленням нової форми, перед початком сезону. Також я говорив з Віталієм Бунечко про можливість гри на стадіоні „Полісся“. Навіть якщо не закінчиться повністю ремонт стадіону, а там ще питання по кортах є, все одно поки вболівальників не пускатимуть, команда зможе грати на цьому полі».

Сергій Сухомлин розповів, що для футбольного клубу буде куплена спеціальна комп’ютерна система, яка дозволить робити аналітику по кожному гравцю, його роботою на полі, а ще полегшить роботу тренерів, такими системами користуються у Вищій лізі «Шахтар», «Зоря», «Динамо».

«Ми будемо слідкувати за їхнім фізичним станом, тренувальним процесом, з якою інтенсивністю, нам буде легше розуміти, чи потрібно комусь відпочити. Ця система дозволить попередити травми», — каже головний тренер. 

Крім того, міський голова зауважив, що цього разу бюджет, який виділятимуть для клубу дозволить підняти заробітні плати гравцям:

«Бюджет, який ми плануємо для Першої ліги, дозволяє дати більш-менш кращу заробітну плату гравцям, і підняти її тим, хто пройшов Другу лігу, і залишається команді, хлопці це заслужили своєю роботою». 

Найближчим часом гравцям ФК «Полісся» зроблять тести на коронавірус, а далі команда збиратиметься на тренувальні збори:

«Я думаю, що збиратися ми будемо не пізніше 15 липня, на слідуючій неділі приступимо до роботи. Тренуватися будемо на базі, там гарні умови для роботи».

Будьте першим, хто прокоментував "«Нова тактика, спеціальна техніка та поле»: Житомирський ФК «Полісся» в Першій лізі отримав нового головного тренера"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*