В Олевському районі створили ліцей, який відповідає всім вимогам нового освітнього простору (ФОТО)

У селі Радовель Олевського району, що на Житомирщині, навчальний рік розпочнеться в унікальній школі. Після тривалої та дороговартісної технологічної реконструкції вже з 1 вересня 200 дітей зможуть навчатися у біотехнологічному ліцеї «Радовель». Про це розповіли у Житомирській облдержадміністрації.

Школу, розраховану на 440 дітей, вже називають найінноваційнішою в Україні або ж прикладом Нової української школи. І це не лише через технічне оснащення, але й через абсолютно новий для України підхід до навчання. Окрім того, ліцей адаптований для дітей з особливими потребами – немає жодного порогу у проходах, працює надсучасний ліфт, який сам виробляє електроенергію та має високий рівень безпеки, є спеціальні окремі санвузли, а у класах стоять парти, які регулюються по висоті.

«Цей ліцей є реальним прикладом Нової української школи, із зовсім новим наповненням, і технологічним, і технічним, з новою філософією і підходами. Зараз навчання має бути іншим. Дитина повинна знати, навіщо вона це вчить, куди їй ці знання потрібні, де вона їх може застосувати, практичність, компетентнісний підхід. Вміти співпрацювати в команді», – пояснила начальник управління освіти і науки Житомирської ОДА Лариса Шевчук.

За її словами, у навчальному закладі дітям забезпечать всі умови для навчання та розвитку. У класах замість дошок – мультимедійні панелі EdPro, у вчителів – сучасні ноутбуки. Окрім того, немісцевим педагогам обіцяють надати житло та будують для них помешкання.

У ліцеї діти зможуть і всебічно розвиватися. Для них готують кілька спортзалів, спецзал для тхеквондо, окрему школу футболу з двома футбольними полями (з натуральним та штучними покриттям), майданчики для волейболу та баскетболу, а також танцювальний зал.

Повну реконструкцію державної школи провели за кошти ініціатора проекту – мецената Михайла Весельського, який сам родом із Радовеля.

За словами мецената, школа має розвивати не лише дітей, але й батьків та вчителів. Закінчивши ліцей, діти не лише здобудуть академічні знання, але й будуть розвинуті фізично та вмітимуть робити щось своїми руками. Для цього у школі є навчальна кухня, гурток з робототехніки, гончарня, швейна та майстерня по роботі з деревом.

TIMES.ZT

Будьте першим, хто прокоментував "В Олевському районі створили ліцей, який відповідає всім вимогам нового освітнього простору (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*