Нові імена у керма Бердичева: секретар ради і перший заступник про бачення роботи (ВІДЕО)

Тепер Бердичів має секретаря міськради і заступників міського голови. На  2-ому пленарному засіданні 1-ої сесії ради 7 депутатів з різних партій сформували лічильну комісію, яка видавала своїм колегам бюлетені для таємного голосування. За пропозицією міського голови була єдина кандидатура на посаду секретаря – Богдан Коляда від партії «Слуга народу». Один з 38-ми депутатів ради відмовився брати участь у голосуванні, а саме Віталій Березовенко від «Європейської солідарності». Решта, включно з Сергієм Орлюком, зробили свій вибір. За Богдана Коляду проголосувало 32 депутати, 5-ро народних обранців Бердичева – проти, 1 бюлетень недійсний, бо порожній.

«Я залишусь помічником народного депутата на громадських засадах. Політика – це складна річ, тут найголовніше залишатися людиною. Думаю, це у нас з братом вдається, бо так навчили батьки», – каже секретар міськради Богдан Коляда.

Богдан Коляда запевняє: відкритий до роботи і спілкування з усіма депутатами незалежно від політичного забарвлення.

«Треба керуватися повністю як регламентом нашої міської ради, так і законом України. Думаю, що кожен з нас має певні проекти, плани. Тому треба їх поступово реалізовувати. Але щоб вони не йшли в розріз ні міському голові, ні раді. Я думаю, мені вдасться зкомунікувати з усіма, щоб кожен зміг виконувати свої обов’язки», –  додає він.

На сесії депутати затвердили загальну чисельність працівників апарату Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та  самостійних відділень і управлінь. Це 231 штатна одиниця. Затим попрощались з керуючою справами виконкому Надією Мохно, яка 18 років пропрацювала в раді. Замість неї працюватиме нова людина – Лариса Котнюк.

Також під час сесії депутати голосуванням затвердили заступників міського голови. З питань діяльності виконавчих органів ради ними стали Інна Тарасюк, Олена Благодир та Олена Петрівська. Останню бердичівляни знають як директора Палацу культури ім. О. Шабельника. А от першим заступником міського голови буде Артем Азізов.

«У моєму підпорядкуванні, кураторстві буде знаходитись фінансове управління, всі питання доходної частини бюджету тобто. Також відділ економіки та інвестицій. Відділ архітектурно-будівельного контролю. Як перший заступник буду включатися в проблемні питання в кожній галузі», – розповідає Артем Азізов.

Всі співробітники ради, які налаштовані на роботу, залишаться на посадах. Головне, каже, їхній професіоналізм. Сам Артем Чінгізович у минулому –  підприємець, проходив службу в органах нацбезпеки, працював заступником гендиректора ПАТ «Червоненський цукровик», на керівних посадах ще в ряді підприємств. Зараз вивчає роботу комунальної сфери Бердичева.

«Місцеве самоврядування – трошечки нова сфера. Але нормативно-правова база вже майже вивчена на даний момент, маючи вищу юридичну освіту це не стало проблемою. Роботи не боюсь, бачення є, будемо виправляти», – додає він.

Старостою сіл Скраглівка і Підгороднє стала Ольга Мельник.

А ще депутати проголосували за новий виконавчий комітет у кількості 22-ох осіб, серед яких проблемні питання міста і бердичівлян вирішуватимуть командир 26-ої бригади Андраник Гаспарян, прес-секретар Житомирської ОДА Юрій Мельник, підприємець і районний депутат Віталій Верещак, керівниця податкової Ірина Самборська, директор швейної фабрики Галина Стукало, підприємець і громадський активіст Олексій Тростянський, очільниця проводового радіо Лілія Березовенко, голова правління заводу «Прогрес» Ігор Щесняк.

Будьте першим, хто прокоментував "Нові імена у керма Бердичева: секретар ради і перший заступник про бачення роботи (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*