Сьогодні, 19 грудня, Житомиром проїхався казковий новорічний трамвай. Маленькі охочі мали можливість розважитися й проїхати містом в трамвайчику з ілюмінацією, музикою та вогниками. Новорічний експрес стартував о 12 годині з вулиці Михайлівської далі по В.Бердичівській, майдані Соборному, Малій Бердичівській, бульварі Новому, вулиці Пушкінській, старому Бульварі й нарешті, фінішував на вулиці Михайлівській. Трансляцію запалення головної новорічної ялинки Житомира можна переглянути тут.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9478-79-1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9461-71-1-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSCF7631-36-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSCF7557-14-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSCF7603-34-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9467-74-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9422-46-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSCF7623-3-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9463-72-1-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_9478-79-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSCF7633-38-1024x682.jpg)
Фото: Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "Новорічний потяг у Житомирі (ФОТО) (ВІДЕО)"