Новинки кіно в Житомирі: «Шазам!» б’є рекорди, а «Хеллбой» буде боротися за першість | Times ZT

Новинки кіно в Житомирі: «Шазам!» б’є рекорди, а «Хеллбой» буде боротися за першість

Протягом тижня в українських кінотеатрах лідером прокату став фільм від кіностудії DC «Шазам!». Але фільм «Кладовище домашніх тварин» (за романом Стівена Кінга) особливо не сприйняв український глядач. При цьому, кіноманів очікує головна подія квітня – прем’єра «Хеллбоя».

Шазам (США)

14-річний Біллі Бетсон (Ашер Анджел) – проблемний підліток, який переходить з однієї прийомної сім’ї в іншу. Від помираючого чарівника хлопець отримує здатність перетворюватись на дорослого супергероя, який поєднує в собі силу шести древніх богів. Не встигнувши опанувати усі свої нові можливості, Біллі змушений буде вступити в двобій зі злим доктором Сіваною.

Хеллбой (США)

Хеллбой – це справжній герой нашого часу. Він брутальний, сильний і дуже любить все навколо себе трощити. Власне, за це його й люблять, адже часом тільки йому під силу виконувати дуже складні завдання. Звичайно ж, у нього явно не найбільш ангельський характер, але й усі ми не ідеальні. Його нова місія з порятунку світу буде в Англії, де розбушувалася дружина Мерліна на ім’я Кривава королева. Битва цих двох могутніх істот поставить весь світ на межі знищення – хоча саме цього апокаліпсису й потрібно уникнути. Тільки Хеллбой може зупинити кінець світу, хоч і любить знищувати все навколо.

Кладовище домашніх тварин (США)

Молода сім’я на чолі з Лукасом Крідом перебралася з багатолюдного Бостона в затишний будиночок у містечку Мейн. Батькові сімейства вдалося роздобути відмінні апартаменти за порівняно низьку ціну, та й ще виторгував ліс біля будинку. Кругом майже немає людей, Кріди можуть насолоджуватися спокоєм цього умиротвореного краю. Від нещасного випадку загинула кішка – улюблениця сімейства не витримала зіткнення з вантажівкою. Недалеко від будинку Лукас знайшов щось дивне – кладовище домашніх тварин. В окрузі ходять дуже погані легенди про це місце, у що, звичайно ж, чоловік не вірить. Але саме після смерті кішки починають відбуватися дуже дивні події. Мертвим потрібно залишатися мертвими.

Дамбо (США)

Колишній цирковий артист і батько-одинак Холт Фаррієр повертається додому після Другої світової війни. Господар маленького і бідного цирку доручає Холту стежити за слоненям-ізгоєм на прізвисько Дамбо з неприродно великими вухами. Цей «недолік» обертається для Дамбо дивовижними здібностями.

Ми (США)

Гейба та Аделаїда Вілсони разом з двома дітьми вирушили на відпочинок. Вони оселилися у своєму пляжному будиночку на узбережжі Каліфорнії, аби провести літо біля моря у компанії друзів. Після насиченого дня сім’я готується до сну. Але поблизу їхнього будинку з’являються незнайомці, що тримаються за руки. Ці четверо поводяться доволі агресивно та не приховують бажання вбити Вілсонів. Скоро стає зрозуміло, що ці четверо – це вони самі. Від такого ворога не втекти, бо він знає де ти, що ти робиш та навіть що ти думаєш.

Диво-парк (Іспанія, США)

Винахідлива Джун створила модель особливого місця, де панує справжня магія – неймовірний парк атракціонів. Але дівчинка навіть не здогадується, що Диво-парк існує не тільки в її уяві – її чекають неймовірні пригоди, нові друзі і важлива місія.

  • 13
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Новинки кіно в Житомирі: «Шазам!» б’є рекорди, а «Хеллбой» буде боротися за першість"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*