INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Новий міський голова Бердичева Сергій Орлюк разом з депутатами вже працюють (ВІДЕО)

Still1212 00000 777x437 - Новий міський голова Бердичева Сергій Орлюк разом з депутатами вже працюють (ВІДЕО)

У Бердичеві новий міський голова і новообрані депутати приступили до роботи. Перша сесія 8-го скликання зібрала усіх 38 народних обранців міста. Голова Бердичівської територіальної виборчої комісії Олександр Подгорчук повідомив: за депутатів і очільника міста проголосувало 16 014 виборців з майже 61-ої тисячі громадян, що мали право голосувати. Депутатами хотіло стати 476 бажаючих. Натомість обрано 38, які представляють 7 політичних сил, що подолали 5-відсотковий прохідний бар’єр. Серед народних обранців є підприємці, освітяни, журналісти, тимчасово непрацюючі, пенсіонери.  Усім їм вручають посвідчення депутата.

Найбільшу кількість голосів – 239 – виборці віддали за Василя Толочка від «Європейської солідарності».

Після подяки попередньому голові міськради за те, що навчив працювати, очільник ТВК Олександр Подгорчук вручає посвідчення новому «меру» Бердичева Сергію Орлюку. За процедурою він складає присягу.

У виступі міський голова зазначив: люди розчарувались у владі в принципі, свідченням чого є низька явка на виборах. До того ж пандемія теж вплинула на виборчий процес.

«Наша міська влада змінилась на 70 %, якщо вона у нас так омолодилась, моя ціль і ваша, дорогі депутати, дати можливість людям повірити в нас. У передвиборчій програмі я обіцяв капітально відремонтувати Бердичів. Сподіваюсь, що ми зробимо це разом не залежно від політичних течій», – зазначає Сергій Орлюк, міський голова Бердичева.

Присутній на сесії попередник Орлюка Василь Мазур подякував всім, хто допомагав йому в роботі і підтримував місто.

«Наостанок хочу побажати новообраному міському голові щиро і депутатам успіхів», – каже Василь Мазур, колишній міський голова Бердичева.

Колектив міської ради йому вдячний, Сергій Орлюк подарував квіти, лунає шквал оплесків на прощання з одним і початок роботи з іншим.

Новому депутатському корпусу і очільнику міста колишні депутати 7-го скликання мають що сказати.

«Не можна експериментувати з життям міста. 5 років – це досить великий період і я бажаю їм, щоб вони знайшли між собою порозуміння», – каже Юрій Яремчук, депутат 7-го скликання.

«Щоб завжди були в пріоритеті інтереси громадян і громади», – говорить Тетяна Домбровська, депутат 7-го скликання.

«Щоб Бердичів, територіальна громада, щоб не стала ПГТ. Побажаю новому меру, щоб він зберіг місто Бердичів і щоб Бердичів завжди був на слуху в усьому світі і Україні», – каже Володимир Левандовський, депутат 7-го скликання.

Міський голова розпочинає роботу сесії: спільно з депутатами обрали лічильну комісію, секретаріат. Проголосували більшістю голосів за звільнення Сергія Онофрійчука з посади заступника міського голови за згодою сторін. Його та депутата Павла Гайдаманчука вивели зі складу виконавчого комітету.

Питання затвердження Регламенту Бердичівської міськради мало зауваження зі сторони депутатів. З їхніх слів, документ поки сирий і потребує правок, а також 10-денного оприлюднення на міському сайті.. 11-го грудня до питання повернуться під час другого пленарного засідання.Будьте першим, хто прокоментував "Новий міський голова Бердичева Сергій Орлюк разом з депутатами вже працюють (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*