Новий заступник та директори департаментів: у Житомирській обладміністрації відбулися кадрові зміни

Новим заступником голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка став Юрій Денисовець. До цього ( з лютого 2021 по 4 жовтня 2021 року) він займав посаду голови Житомирської районної державної адміністрації. Згідно документів, посаду заступника він посів вже наступного дня після звільнення – 5 жовтня. 

“Після п’ятої сесії відбулися кадрові зміни: заступником голови Житомирської облдержадміністрації призначено Юрія Денисовця. Директором департаменту фінансів облдержадміністрації призначено  Венцеля Віктора Тарасовича. Директором департаменту соціального захисту населення – Грищук Олену Анатоліївну”, – повідомив голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко на початку засідання сесії облради. 

На сесії зареєструвався 51 депутат з 62 наявних.

Зауважимо, що новий директор департаменту фінансів Віктор Венцель вже працював в Житомирській облдержадміністрації на посаді  заступника директора департаменту – начальника бюджетного управління департаменту фінансів ОДА до 6 березня 2017 року. Раніше, в 2009 році, Венцель також був учасником Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» й переміг в обласному етапі в номінації «Кращий керівник», а в 2012 році Віктор Венцель був зарахований до президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», за президентства Віктора Януковича.

Олена Грищук, яка тепер обіймає посаду директора департаменту соціального захисту населення, раніше працювала на посаді начальника управління праці та соціального захисту населення Коростишівської РДА. На місцевих виборах 2020 року Грищук балотувалася в депутати Коростишівської міської ради від партії «Слуга народу».

Будьте першим, хто прокоментував "Новий заступник та директори департаментів: у Житомирській обладміністрації відбулися кадрові зміни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*