NYT: путін готовий заморозити війну в Україні

NYT: путін готовий заморозити війну в Україні
Russian President Vladimir Putin leaves Red Square after the Victory Day military parade in central Moscow on May 9, 2022. - Russia celebrates the 77th anniversary of the victory over Nazi Germany during World War II. (Photo by Kirill KUDRYAVTSEV / AFP) (Photo by KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP via Getty Images)

російський диктатор готовий заморозити війну в Україні. Про це заявили журналісти New York Times з посиланням на власні джерела.

“Путін сигналізує через посередників, принаймні з вересня, що він готовий до припинення вогню, яке заморожує бойові дії за нинішніми напрямками, що далеко від його амбіцій щодо домінування в Україні,”

– йдеться у статті NYT.

Більше того, посилаючись на американських чиновників, журналісти стверджують, що путін розіслав інформацію про угоду про припинення вогню також ще восени 2022 року. Ця тиха ініціатива, яку не афішували, відбулася, коли Україна розгромила російську армію на північному сході країни. Тоді бункерний фюрер дав зрозуміти, що задоволений захопленою рашистами територією та готовий до перемир’я.

Разом з тим, деякі американські офіційні особи підозрюють, що дані заяви можуть бути лише спробою кремля ввести в оману, а не справжньою готовністю путіна піти на компроміс. Особливо, якщо російські війська захоплять ініціативу та хоч трохи просунуться на полі бою. Та й навряд якийсь видний український політик міг би погодитися на угоду, за якою Росія залишиться з такою великою українською територією.

Нагадаємо також, що на саміті G20 Президент України назвав умови миру з росією.

Будьте першим, хто прокоментував "NYT: путін готовий заморозити війну в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*