Обленерго перевірятимуть на дотримання графіків відключення електроенергії

Міністерство енергетики доручило Держенергонагляду провести перевірку обленерго на дотримання графіків відключення електроенергії та технічний стан протиаварійної автоматики. Поштовхом до цього стали численні скарги споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості у черговості відключень.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики.

За наказом Міненерго, позапланові перевірки на об’єктах енергетики протягом воєнного стану будуть проводитися систематично. Окрім того, до перевірок залучать представників Нацкомісії з регулювання енергетики, Служби безпеки, а також “Укренерго”.

В свою чергу голова Міненерго Герман Галущенко пригрозив особистою відповідальністю керівникам обленерго, якщо графіки відключення електроенергії будуть не збалансованими або не дотримуються зовсім.

Аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом, свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яких надходить найбільше скарг – Київ, Київська область, Полтава і Львів. Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній будуть нести персональну відповідальність“, 

– наголосив Галущенко.

Нагадаємо, що на випадок відключення електроенергії у Житомирі діють Пункти Незламності. А з тим, як підготуватися до аварійного відключення електроенергії ви можете ознайомитись за посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Обленерго перевірятимуть на дотримання графіків відключення електроенергії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*