Обшуки у Коломойського, список бажань Датій та верблюд проти росіянина: найсмішніші меми тижня

Минулого тижня СБУ здивували всю країну кількістю обшуків, які проводили у бізнесменів та чиновників. З цього приводу мережа вибухнула мемами. Найбільше глузували з обшуків у Коломойського, а також зі списку бажань чиновниці податкової служби. Також українців приємно вразив верблюд, який мінуснув ще одного росіянина. 

Журналісти «Times.ZT» зібрали найсмішніші меми про це.

Обшуки у Коломойського

Ще 1 лютого СБУ провели обшуки у будинку бізнесмена Ігоря Коломойського. Служба безпеки заявила, що вони пов’язані з виявленими схемами привласнення 40 мільярдів гривень на ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». На фото з обшуків Коломойський стоїть у розтягнутому спортивному костюмі, що дуже розсмішило користувачів. З цього приводу створили чимало фотожаб. 

Список бажань Датій

Під час обшуків у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій знайшли список бажань, серед яких: мільйон доларів, соболина шуба та елітний годинник «Breguet». Втім, як відмітили українці, вона все ж неправильно склала свій список бажань, бо забула вказати там «не сісти за грати».

Верблюжа помста

На мисливській базі в омській області типовий тупий росіянин вдарив кулаком по голові верблюда. У відповідь верблюд загриз чоловіка. Невдовзі він помер від отриманих травм. Карма, карма і ще раз карма. А в мережі вже жартують про те, що навіть тварини на боці України. 

Нагадаємо, Leopard знову в моді, Тищенко рятує Таїланд та демопедизація Ірану: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Обшуки у Коломойського, список бажань Датій та верблюд проти росіянина: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*